Підвищення соціальних виплат пенсіонерам та виплата «Юлькиної тисячі» являється дешевою передвиборчою піар-акцією Януковича та його команди                      Автор: Микола Бабич
    В жовтні 2012 року Україна вибиратиме депутатів Верховної Ради України. Як влада, так і опозиція,нещадно  бомбардує електорат України дешевими обіцянками та відкритою брехнею. Методи у них схожі та давно «обкатані», розраховані на довірлевість простих Українців.  Влада похваляється міфічними досягненнями економіки та покращенням життя народу, а опозиція нещадно її критикує, забуваючи, що вона була не кращою, перебуваючи недавно у владі.
     Напередодні жіночого свята  Віктор Янукович проголосив гучну заяву майже з  ісіх доступних йому засобів  масової інформації. Суть її була в підвищенні пенсії на 100 гривень для пенсіонерів, яким пенсія була нарахована  до 2008 року, та в виплаті 1000 гривень недоотриманих, неповернених вкладів Радянського ощадбанку вкладникам. Чому пенсіонерів поділили по терміну виходу на пінсію до 2008 року і після, пояснень влада не дала. Виявляється серед злиднів – пенсіонерів є також кращі і не дуже. Не важко здогадатися, що «Юлькина тисяча» являється також передвиборчою зброєю залишеною в запасниках влади до виборів. Для опозиції є підгрунтя для обговорення та критики – вона також пожне свою частку з цьго солодкого стіжка. По підрахунках, на це все знадобиться 16 мільярдів гривень. Не слід вірити владі, що на це використаються гроші взяті з податку на багатих, та з заощаджень з держбюджету.  В Верховній Раді більще 300 депутатів являються мультимільйонерами та мільярдерами.  До них входить половина владної частини, а половина опозиційної. Як бачимо «опозиція» від влади нічим не відрізняється. Наївно і не розумно було б думати, що мільйонери  створять закон, який би заставив їх поділитися награбованими статками. Вони ніколи не віддадуть своє багатство, адже вони не самогубці. Наша Верховна Рада  складається не з політиків-законотворців, а з представників злочинного кримінального бізнесу, замаскованих   під представників народу. Та повернемося до обіцянок влади. Хто ж одержить зиск від владних  обіцянок?  Корупціонери – чиновники,  лікарі – хабарники, працівники ДАІ, судів, прокуратури та інші кровопивці.  Вони давно потирають руки від збільшеня майбутніх хабарів здертих  з злиденного  хворого пенсіонера, чи водія старого «запорожця», чи з бідного пенсіонера, який стоїть  в бескінечній черзі за одержанням субсидії.  Ця «братва» знає, що   пенсія небагатьох пенсіонерів збільшиться аж на 100 гривень і її швидко слід відібрати, щоб вона не обтяжувала кишеню пенсіонера.  Інфляція також зробить свою підступну роботу, швидко з’ївши цю 100 гривневу надбавку підвищенням  цін на харчі та комунальні платежі. Після виборів вони зростуть в рази. Ця соціальна добавка народу України не що інше, як суха об’їдена кістка, відібрана нещодавно в Чорнобельців, Афганців, Дітей війни, та кинута другій частині пенсіонерів- Українців, перед виборами до Верховної Ради України. І знову Українці будуть обдурені.
Україні потрібна зовсім нова Верховна Рада та влада, без злочинного, кримінального бізнесу. Тільки після повного  оновлення законодавчої та виконавчої влади, народ України може сподіватися на позитивні зміни в Україні,  та загалльне  покращення життя Українців.

ФОТО АВТОРА САЙТУ

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

ІНФОРМАЦІЯ

Автор інтернетресурсу не несе відповідальності за посилання на сторонні ресурси.