Ухвала нового кримінально-процесуального  кодексу Верховною Радою –  новий наступ на права простого громадянина України,  за допомогою Української феміди.
                                                                                 Микола Бабич.
  Відкриття десятої сесії шостого скликання Верховної Ради України ознаменувалось прийняттям в першому читанні закону №9700 Кримінально-процесуального кодексу. Здаволося б ця подія це реформаторський підхід до поліпшення судочинства України. Та в цьому всьому багото є але. Насамперед це впровадження процедури домашнього арешту та послідуючою  з цього застави. По цьому закону підозрюваний в злочині по певних статтямх ,  має право заміни попереднього ув’язнення, шляхом внесення грошової застави, на домашній арешт. Примінимо для розвинутого цивілізованого суспільства, можливо це і є приємливо, та  тільки не для нашої зверх корумпованої держави. Це означає, що любий корумпований злочинець-чиновник чи відкрито кримінальний елемент,  повністю уникне від покарання, так як при допомозі вкрадених, награбованих коштів, може завжди бути на волі і матиме при потребі маневр для втечі. При повній тотальній корумпованості нашої феміди, цей пункт закону відкриє шлях до ще більшої корумпованості судової влади та кримінальної безкарності владних чиновників. Тим підозрюваним в скоєнні злочину,  в яких не має грошей на грошову заставу, прийдеться сидіти в слідчому ізоляторі, а там умови утримання відомі в усьому світі, як самі жахливі. Так що змін в цьому плані для простих громадян не очікується. Тому кількість утримуваних в камерах попереднього ув’язнення не зменшиться.  От і справджується вислів Російського класика «В тюрме сидят  нищие и дураки». 5-7 відсотків підозрюваних, які скоять державні злочини будуть вільними за допомогою грошової  застави, а  решта  більшості  буде сидіти в тюрьмі. Все це називається турботою  про власний народ, тільки хотілося б запитати в авторів цього закону, про який народ іде мова?.  Цей закон являється президентським, а чиї інтереси він представляє ми знаємо – звісно Української олігархії. За цей закон проголосували одноголосно регіонали та Блок Литвина,  і не проголосували члени БЮТ та Нашої України. Не потрібно перейматися ілюзіями про справедливість голосування нашої опозиції. Вона голосувала, так як її вигідно в даний час. При приході її до влади вона проголосує завжди за прийняття таких антинародних законів, адже вона має спільне екскомуністичне зрощене з криміналом походження, як і владна більшість. Слід було б зазначити ще один підводний камінь нового закону про КПК.  По  цьому закону підозрюваний не матиме змоги на громадський захист, а тільки на професіональний найманий за гроші – адвокатський.  І знову в «тюрьмі буде сидіти тільки злидень».  Багатий злочинець найме армаду спритних адвокатів та уникне покарання. Головне побільше вкрасти, щоб було чим внести заставу та найняти адвокатів, а там і відкритий шлях до послідуючих злочинів. Принаймні вільно дихнуть наші Українські мажори.Тепер їхня безкарність практично буде легалізована в законі.
Українському народу хотілося б побажати принаймні звернути увагу на другу частину вислову Російського класика «В тюрьме сидят нищие и дураки» та не дати себе відчути ошуканим  після голосування  на майбутніх виборах, щоб не кусати собі потім лікті.

ФОТО АВТОРА САЙТУ

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

ІНФОРМАЦІЯ

Автор інтернетресурсу не несе відповідальності за посилання на сторонні ресурси.