Рішення Конституційного суду про ручне керування при нарахуванні пенсій пільговикам та ігнорування рішень судів загальної юристдикції, має ціль понизити рейтинг лівих політичний сил та громадських органяізацій таких, як «Захист дітей війни»,«Союз чорнобиль» та громадських організацій які захищають права пільговиків –афганців, перед виборами до Верховної Ради України.
                                                                                  Микола Бабич
      Автор не раз звертався до теми про гвалтування Українців владою за допомогою не конституційних рішень Конституційного суду України. В даний час піде розмова про політичну складову останнього рішення КСУ перед виборами. КСУ вже два рази тлумачив своїми рішеннями  про право кабміну в ручному режимі приймати рішення при нараховуванні  пенсій  пільговикам на свій розсуд в обхід  Конституції України. Уважно проаналізувавши наслідки цих рішень, не важко здогадатися, що економічна складова цих дій не є єдиною метою.  Як ми знаємо, громадські організації, на кшталт «Захист дітей війни», організації захисту постраждалих від чорнобильської трагедії, воїнів-афганців та інших  правозахистних громадських організацій, як правило,опікуються певними політичними силами та з ними співпрцюють.  На порозі вибори до Верховної ради України. Влада всими силами старається втриматись на політичному олімпі України. Але замість того щоб,  доказувати свою дієвість на користь народу України,  вона застосовує хитрі та підступні методи впливу на виборця.  Адміністративні позови до судів на предмет  відшкодування недоплачених пенсій різного роду пільговикам, допомагали здійснювати громадські организації, які опікувалися політичними  силами  лівої опозиції. Відібравши право в пенсіонерів-пільговиків на оскарження не правомірних рішень влади при нарахуванні пенсій, влада практично залишила частково ліві політичні сили без підтримки електорату старшого покоління, так  як,  самі ліві політичні сили стали   позбавленими  можливісті  допомогти «Дітям війни», чорнобильцям, афганцям. Чим менше звернеться пенсіонерів за допомогою до громадських організацій, тим менше шансів у опозиційних сил на підтримку цієї частини виборців на майбутніх виборах. Влада практично вибиває підгрунтя для роботи громадським організаціям та опозицйним політичним силам. Все це є прямим доказом хитрих,  брудних та  не порядних виборчих технологій влади Януковича  перед виборами в Верховну раду України. Не важко здогадатися, що ручний режим керування нархуванням  пенсій поставить громадян України в повну кабальну залежність від влади. Пенсії можуть нараховуватись по принципу лояльності до влади – хто голосує за владу тому велика пенсія, хто за опозицію тому і малої досить. Про своїх  влада також не забуде.  Для нарахування величезних пенсій своїм чиновникам та іншим високопоставленим персонам  бюджетних грошей завжди у владних чиновників для себе вистачить. Адже вона тепер це може здійснювати з повним правом, підтвердженим КСУ. Простий українець одержить облизня та нав’язану злодійську, вибрану самим же довірливим українцем, владу.
   В кінці цієї публікації автор хоче застерегти Українців не піддаватись хитрим психологічним пасткам влади, та голосувати на майбутніх виборах, усвідомивши важливість свого вибору, а не миттєвими емоціями визваними хитрими політтехнологіями не порядних політиків.

ФОТО АВТОРА САЙТУ

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

ІНФОРМАЦІЯ

Автор інтернетресурсу не несе відповідальності за посилання на сторонні ресурси.