Конституціїний суд підтвердив своє попереднє рішення про ручне нарахування і виплату пенсій громадянам в обхід закону. На черзі закон про обов’язкове  харчування громадян повітрям, обо харчування космічною енергією. Від нашої влади можна очікувати любого  безлуздя.

    Влада знову підтвердила своє прово гвалтувати народ України шляхом відкритого указу судам.  За допомогою рішення  Конституційного суду України, судам даний  указ не задовольняти судові позови громадян до державних органів України.  До першого такого вандального рішення КСУ місяць тому в 2011 році, влада просто ігнорувала рішення судів загальної юристдикції, про задоволення законних позовів пенсіонерів – чорнобильців, афганців, дітей війни  на предмет недоплачених  передбаченим законом   пенсій.  Потрібно сказати, що суди також часто виносили рішення на свій розсуд,  по принципу – хто сподобався тому більше відшкодування недоплат, а хто ні – тому менше, а той зовсім  відмовляли  в задоволенні позовів. В цілому ж у громадян був шанс відстояти, при наймі частково,  свої конституційні права. Останнє рішення КСУ від 26.01.2012 року на завжди відібрало цю надію у пенсіонерів.

 Автору, як голові громадської організації «Захист дітей війни» на Черкащині, хотілося б закликати громадян України, згуртуватися та протестувати, і ще раз протестувати,  проти свавілля влади.

       Було б доцільно перефразувати знамениту цитату  героя твору Ільфа і Петрова «12 стільців» –  ведучого аукціону:  «Правосуддя продано»  на цитату « правосуддя вбито».  Мабуть в майбутньому буде доцільним розробка позовів юристами громадських організацій  до Європейського суду. Більше громадянам України звертатися, окрім Європейського суду,  нікуди. На черзі боротьба Українців  в Європейському суді. З усього сказаного вище , можна зробити висновок:  Правосуддя в Україні практично знищено Українською владою. Мабуть на черзі буде фізичне знищення Українців.

                                                                          Автор:  Микола бабич

ФОТО АВТОРА САЙТУ

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

ІНФОРМАЦІЯ

Автор інтернетресурсу не несе відповідальності за посилання на сторонні ресурси.