Конституційний  Суд  України  подарував  Українцям  під Новий Рік «солодкий подарунок»  у вигляді рішення про можливість вручну, без посилання на закон,  нараховувати і виплачувати  пенсію афганцям, чорнобильцям , дітям війни,  на свій розсуд, ігноруючи Конституцією України.

  Цим  рішенням влада  відібрала  «останню соломинку»,  останню надію, останню віру в закон, останню віру в державність злиденної частини  громадян, які мають пільги, відстояти свої конституційні права. Такого подарунку від Конституційного Суду ніхто зовсім не очікував, за виключенням вищих владних структур, які за здалегідь прорахували ситуацію. Адже ми знаєио,  що верховна Рада України практично делегувала кабінету міністрів право ігнорувати конституційні права пільгових категорій населення при нарахуванні пенсії. Все проходило за створеним сценарієм з повною впевненістю що КСУ не ветує дане рішення, а признає конституційним. Ця впевненість доказує упередженість і передбачуваність цього рішення Конституційного Суду, на користь влади. Зрозуміло, що рішення КСУ було заказним. Це рішення практично рушить державність України. Давайте згадаємо недавні події в Верховній Раді України, де питання про скасування величезних, раніше установлених, пенсій  навіть не було винесене на голосування, мотивуючи тим, що КСУ негайно скасує це рішення. Впевненність депутатів в цьому була також абсолютна. Якщо  б  вдалося опозиції всетаки прийняти закон про скасування,  раніш нарахованих,  величезних пенсій, рішення було б скасоване КСУ, і  в  депутатській більшості була повна впевненність у скасуванні цього  закону. Це також доказує не здатність КСУ приймати самостійні законні рішення, а діяти по вказівці «з верху».  І знову Українці цинічно,  нагло і підло були ошукані.

 Залишається тільки гадати, стільки буде  продовжуватися знущання над Українським народом шайкою бандитів і пройдисвітів, яким Українці делегували повну владу, а разам з тим  і   право безкарно  творити кримінальне свавілля в нашій рідній Україні?

ФОТО АВТОРА САЙТУ

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

ІНФОРМАЦІЯ

Автор інтернетресурсу не несе відповідальності за посилання на сторонні ресурси.