Завірянням  та обіцянкам  Черкаської  влади вже давно Черкащани –  Українці не вірять. Закриття пологового будинку №2 м. Черкас – удар по народжуванності в регіоні

Не так давно  м. Черкаси облетіла не добра новина. В  Черкасах закривають пологовий будинок №2. Ця новина буквально шокувала жителів Черкас та жителів прилеглих сіл зі сторони м.  Канева. Практично для молодих майбутніх мам Черкаського району, проживаючих на північ від Черкас в сторону Канева альтернативи  народити дитя не в Чаркасах не існує. Пологових будинків в селах практично не має, тому не зважаючи на незручності   і не малі матеріальні затрати майбутьні мами прямують народжувати в м. Черкаси.  Альтернативою колись  було пологове відділення  дільничноі лікарні  в с. Мошни  Черкаського району, та нажаль , чиновники Черкаської  влади  давно постаралися  закрити  – «оптимізувати»  цей заклад. Та повернемося до проблеми  відносно порушення даної теми по пологовому будинку.  Після багаточислених протестних акцій колективу пологового будинку , та громадськості міста, влада в особі мера міста Черкаси  Сергія Одарича поспішила спростити інформацію про повне  закриття закладу. Заклад буцім то не закривається, а приєднується до першого пологового будинку, що на вул. Чехова. На даний час вже юридичної адреси пологового будинву № 2 не існує.  Пологовий будинок №1 побудований  в 1956 році, звісно менше привабливий для переоблання в розважальний заклад, або елітний медицинський заклад, а от пологовий будинок №2 це лакомий кусок принаймі для переобладнання в елітний дорогий,  недоступний простим громадянам по коштах заклад.  Хто знає, чи не з`явиться в майбутньому  в Черкасах  філіал  єврейської клініки «Ліссод» чи якогось іншого іноземного чи напів іноземного закладу. Звісно все це не для простих громадан м. Черкаси та області, а для .так званої еліти , яка твердо окопалася в Черкаській владі, і безкарно творить свої сумнівні «шляхетні»  справи. та економить на здоров`ї Українців. Посилаючись на авторитетне інтернет видання «Антена» можна  проаналізувати деякі цифри.

    Для порівняння: у бюджеті на 2011 рік на департамент забезпечення діяльності виконавчого комітету Черкаської міської ради було передбачено 12 млн. 445 тис. грн. На утримання апарату управління Мінфін дав прогнозований показник 16 млн. 440 тис. грн. Депутати додали до цього 30 млн. грн… На станцію «швидкої допомоги» виділили 13 млн. грн., а на два пологові будинки — аж 17 млн. грн… І влада бідкається, що неефективно витрачає 2 «зайвих» мільйона!

  Громадяни давно не вірять в шляхетні завіряння влади, це просто блеф  і інформативне обдурювання, в якому немає ні цента правди. Під терміном «оптимізації» і економії бюджетних коштів  ховаються цинічні плани слуг народу відібрати в людей їх природнє прово на здоров`я та гарантовану, конституцією медичну допомогу. На одному з сайтів приведені офіційні цифри по пологовому будинку №2. Наводимо ці цифри:

 В закладі працює 320 чоловік персоналу.  В день  в будинку фіксується 250 відвідувань пацієнтів. 105 ліжкомість, відділення інтенсивної терапії, гінікологічне відділення, відділення з фізіологічними та обсерваційними ліжками, анестезіційне відділення та операційний  блок, пологові сімейні зали та інше. В закладі встановлене  вартісне сучасне обладнання та лабораторне приладдя. Але всі ці цифри  для очильників міста та області  не аргумент на існування закладу, як кажуть по російські  «ламать  не строить» . Допомогти розв`язати проблему зголосилися деякі депутати Верховної Ради такі,як Олег Ляшко, І Геращенко, М. Томенко. Та,як часто буває ,наші  опозіціонери, які недавно були у владі і керували так же,як і сучасна влада, використовують ситуацію на свою користь. Проблеми людей їх мало цікавлять, адже на порозі вибори в Верховну Раду, так, що потрібно вчасно попіаритись на любові до власного народу.

 Без боротьби влада не здасться, і знову донецькі одержать верх разом з мером Одаричем і його друзями, які будуть жирувати на тілі Українців –  Черкащан, а Черкащани та жителі області одержать кучу проблем з народжуванням маленких пересічних Українців.  Влада ж має виграш потрійний ,  в тому числі економію на домопозі мамам при народженні дітей, як кажуть «убиває   двох зайців».

  Громадянам хочеться побажати успіхів в їх не легкій боротьбі за своє виживання в цей  не легкий для Українців час.

ФОТО АВТОРА САЙТУ

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

ІНФОРМАЦІЯ

Автор інтернетресурсу не несе відповідальності за посилання на сторонні ресурси.