Об`єднання лівих сил в  Україні, як крок до подальшого  об`єднання лівих в Україні.

   Таку тенденцію початкового об`єднання лівих сил висловив обраний новий лідер нової партії «Об`єднані ліві»  Станіслав Ніколаєнко.  17 грудня відбувся об`єднуючий з`їзд  п`яти  партій лівого спрамування на якому б`єднались п`ять партій:

      «Справедливість», «Народна влада», «Українська селянська демократична партія», «Всеукраїнський патріотичний  союз»,  «Партія відродження села» .

         Об`єднуючою стала партія «Справедливість» .Лідером новоствореної партії одноголосно обрано Станіслава Ніколаєнка. Замісниками було обрано лідерів остальних чотирьох партій:

           Йосипа Вінського, (“Народна влада”), Дмитра Андрієвського  (Українська селянська демократична партія), Сергія Ганзу  (“Всеукраїнський патріотичний союзу”) Дмитра Вороніна  (“Відродження села”).  Із зробленої заяви,  новостворена партія являється лівоцентриською з європейським спрямуванням. Як сказав її лідер Станіслав Ніколаєнко, партія відкрита для інших  партій,  охочих до приєднання, схожих по ідеології.

        До початку з`їзду, який відбувся в будинку вчителя, кожна з приєднаних партій провела свій  з`їзд  де саморозпустилась, окрім партії «Справедливість», яка стала об`єднуючою. На з`їзді партії «Справедливість»  її лідер Станіслав Ніколаєнко зазначив, що перемовини з Соціалістичною партією Олександра Мороза також велися, але не увінчалися успіхом, тому об`єднання з нею це процес часу. На фото – з`їзд «Партії справедливість» перед початком о`єднуючого з`їзду. Не важко здогадатися, що ціллю об`єднання являється спроба подолати 5 відсотковий бар`єр на виборах до Верховної Ради. Процес об`єднання других партій інших спрямувань ймовірно також в майбутньома відбуватиметься, так як, маловідомим політичним сила подолати 5 відсотковий бар`єр на виборах буде складно.

   Примітка автора: Публікація несе чисто  інформативний характер без політичного підтексту.

       

ФОТО АВТОРА САЙТУ

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

ІНФОРМАЦІЯ

Автор інтернетресурсу не несе відповідальності за посилання на сторонні ресурси.