В суспільстві завжди находиться той,  хто на біді людей готовий особисто нажитися.

В листопаді та грудні місяці в Україні прокотилися протести чорнобильців,  афганців , дітей війни та інших категорій громадян, в яких державні чиновники нахабно відбирають іхнє конституційне право одержувати пільгові надбавки до пенсій, та відстоювати свої права в судах. Як ми знаємо, всі громадяни України мають  конституційне прово вирішувати свої соціальні права в суді  гарантоване Конституцією України, а держава обов`язково вирішувати рішення судів, що також гарантується Конституцією. Натомість державні мужі української влади вирішили внести своє «ноу-хау» шляхом не виконнання рішення судів . Ці витівки влади по простому підривають самі устої державності , загрожуючи державності, як інституції в цілому.

      Наслідком всього цього і є багаточисельнні  протестні акції, які прокотилися по країні. Протистують проти не виплат  пенсій в повному обсязі, проти не виконання рішень судів пенсійними  фондами, проти не правомірних постанов кабміну про відміну виплат по рішенням судів, проти намагання більшості в Верховній Раді  проштовхнути закон,  який би узаконив право кабінету міністрів не виконувати рішення судів. Останнє суперечить конституціям більшості країн світу. Але в нас,  як відомо, країна свавілля і безправ`я, тому очікувати суспільству  можна всього чого можливо. Не важко здогадатися, що  на хвилі невдоволення в суспільстві,  завжди знайдуться  ті не порядні політики, які воліють  швидко цим скористатись, і без особливих зусиль використати  події в своїх особистих політичних цілях, по принципу-«свято місце –пустим не буває». Опозиція не дрімає і на арену захисту протестувальників виходить соплемінник  та соратник Юлії Тимошенко  в політиці    «Луганська леді  з косою» Наталія Королевська. Хотілося б запитати вельмишановного політика, де ж вона   була раніше, коли створювалися правозахисні громадські організації чорнобильців, афганців,  дітей війни та других незахищених категорій громадян, які роками , а той десятиліттями боролися за соціальні права своїх членів організацій та їхніх товаришів?  А на готове, як кажуть в народі, прийти ладен кожен, хто втратив  честь і совість.   Посилаючись на багото інформаційних джерел, Королевська не дуже відстала в своїх «бізнес-діяннях» від  своєї патронеси  Юлії  Тимошенко. Радимо прочитати цікаву  інформацію, посилаючись на другі відомі публікації. Звісно не варто очікувати, від політика і бізнесмена зі статками в сотні мільйонів  доларів співчуття до злиденних і  знедолених, доведених до відчаю  пенсіонерів. Нічого спільного в великого бізнесу та злиденними простими людьми ніколи не може бути.  Прості люди великому бізнесу потрібні, як дешева і часто безкоштовна робоча сила, та в політиці, як голоси на виборах.  Але  люди хватаються  за всяку підтримку, як за соломинку, розуміючи всю цинічність і не щирість цієї допомоги. А політики на кшталт Королевської  це нахабно і цинічно використовують в своїх політичних цілях. Існує ствердження, що Наталія Королевська, як бізнесмен з 18 років, розуміючи своє хитке становище перед законом, вирішила стати депутатом Верховної  Ради, щоб сховатись за депутатською недоторканністю та надалі бескарно вести свій бізнес. Відомо, що правоохоронні органи України та Росії  вже давно зацікавились бізнесдіяннями пані Королевської та її брата, який проживає в Росії та притягується до кримінальної відповідальності.  Нажаль в Українському політикумі  чомусь не находиться   чесних та добропорядних політиків, які б підтримували свій народ, а якщо і є, то вони часто не спроможні це зробити,  по причині своєї маловпливовості  та фінансової  не спроможностіЯк відомо в Україні все вирішують гроші, які вкрадені в того ж народу.

    На кінець хотілося б побажати Українцям не вірити брудним, зап`ятнаним непорядністю політикам,  і не давати використовувати себе , в іх  брудних корисливих цілях.

ФОТО АВТОРА САЙТУ

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

ІНФОРМАЦІЯ

Автор інтернетресурсу не несе відповідальності за посилання на сторонні ресурси.