Прийняття закону про ринок землі в Україні закінчить переросподіл національних ресурсів України звісно, що  на користь олігархічних груп 

     9 грудня 2011року Верховна Рада України ухвалила у першому читанні закон про землю. З січня 2013 року земля в Україні стане товаром. Верховна Рада ухвалила в першому читанні закон «Про ринок землі».  За рішення проголосували 245 депутатських карток із 290, зареєстрованих в залі. Представники нашої славнозвісної «народної опозиції»,  незважаючи на завіряння народу, що не допустять прийняття цього закону  ,  по простому проспали  цей процес, зайняті своєю ідеєю декриміналізації статті,  по якій засудили Юлію Тимошенко. Перед тим бувший лідер фракції БЮТ Кириленко мав необережність зробити заяву. БЮТ може підти на компроміс з більшістю підтримавши в голосуванні регіоналів за ринок землі та прийняття бюджету України на 2012 рік,  в обмін на свободу Юлії Тимошенко та Юрія Луценка. Хотілося б запитати вельмишановного політика, а де ж інтереси народу та моральні принципи самого політика та його поплічників? Мабуть відповіді ми не отримали б. З усього вище сказаного випливає,  що товариші ув`язнених політиків перетворили їх на товар еквівалентний землі,  що підлягає обміну та продажі, як скот.  Справедливості ради сказано, що ця заява була спростована в цілому  фракцією, як особиста  позиція Кириленка, за що сам заявник був позбавлений посади голови фракції БЮТ в Верховній Раді. Прийшовши до влади, не залежно від політичного  забарвлення, більшість старається буквально проштовхнути закон про ринок землі, щоб користуючись владою за безцінь скупити, а по суті відібрати в селян землю.  Перейшовши в опозицію, ця ж політична сила ратує за заборону продажі та купівлі землі. Змінюючи одні одного у владі і опозиції,  політики змінюють свої позиції про ринок землі, як перчатки.  Насправді ж вони вичікують момент на свою користь,  щоб в черговий раз обдерти свій власний народ. Пропонуємо видержку із одного з українських сайтів про положення нового закону:

Згідно з прийнятим у першому читанні законопроектом, купувати землі сільськогосподарського призначення зможуть тільки громадяни України і держава. Законопроект передбачає також обмеження в обсягах володіння землею: одна особа зможе купити не більше 100 гектарів. До основних положень документа належить, крім того, пропозиція обмежити оренду. Так, одна особа – фізична або юридична – зможе орендувати не більше 6 тисяч гектарів на території району і не більше 5% сільськогоспугідь на території області.

Представляючи законопроект, його автор, народний депутат від фракції Партії регіонів Григорій Калентник  заявив, що фермери, які протестували під Верховною Радою проти прийняття закону, хвилювалися даремно.  Мовляв, протестувальники не знали, що проект суттєво доопрацьований і тепер не загрожує дрібним сільгоспвиробникам, а навпаки, захищає їх.

         . Проаналізувавши ці викладення можна зрозуміти, що ніякого механізму захисту  цих положень не існує, а методів обіходу цих положень може бути десятки. Так, що все це пустий блеф, а не закон. Не важко здогадатися, кому він вигідний. Відносно купівлі  землі, тільки громадянами України, також суцільне лукавство.  Закон не розмежовує поняття громадян України і українців. Як ми знаємо багато, так званих, «громадян України» мають громадянство окрім українського, ще й ізраїльське ,  або іще якесь. От вони і скуплять землі України для іноземців, чи для себе як Українці-іноземці.  Висловлювання російського епотажного політика Жириновського «Росия от океана до океана и Израэль,- от них никуда не денешся»,  може стати фактом в повному розумінні цього висловлювання. Послухавши політиків, не можна зрозуміти, кого вони мають на увазі оперуючи  поняттям селяни, яких  вони намагаються захистити. Мабуть між  селянами, які мають земельні паї  по 1.5-4 гектатари землі, і селянами, які вже володіють мільйонами га землі, або являються орендарями тисяч гектарів та багатомільйонних рахунків в банках, дуже велика різниця. То кого ж захищають наші різнобарвні політики?  Мабуть «селян»  собі подібних, і це- істина. До простих сільських громадян, володіючих своїми паями, а тим більше до їх захисту нікому діла не має. Пройде небагато часу і українські селяни, залишившись без засобів існування і робочих місць, доведені до відчаю,  самі будуть проситися взяти їх до себе, разом  зі своїми паями,  «під своє крило» новоявлених  латифундистів-хазяїв життя України. Народ Ураїни знову буде обдурений, як був обдурений в 1917 році під гаслом «заводи, фабрики робітникам, земля селянам», а в наші часи ваучеризацією промисловості та «рівномірного розподілу заводів і фабрик».  В накладі не залишаться тільки слуги народу, які до незалежності України жирували на тілі народу , як комуністична еліта. а тепер їхні потомки та екскомсомольські ватажки, як новоявлені демократи ліберали. 90 % ресурсів України належить не етнічним українцям,  стільки ж належить їм і фінансів. Цим людям і буде належати   земля України, а не українцям.  Селяни ж  стануть їхніми наймитами, якими вони будуть оперувати, як рабами.  

Українцям залишається тільки робити висновки, яких патріотів своєї,  і чи своєї нації,  вони обрали собі в керманичі?

      

ФОТО АВТОРА САЙТУ

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

ІНФОРМАЦІЯ

Автор інтернетресурсу не несе відповідальності за посилання на сторонні ресурси.