Зміни в податковому кодексі України не що інше, як дешева косметична процедура поліпшення зіпсованих стосунків між  представниками  малого та середнього бізнесу,  та безжалісною, зловіщою державною машиною, контрольованою  українською олігархією.

     Після прийняття податкового  кодексу Верховною Радою України,  шансів на виживання середньому  класу в Україні не залишилося.  Всі ми знаємо, що основою любого  цивілізованого суспільства, являється середній клас. До середнього класу відноситься, по різним визначенням, більшість творчої інтелегенції – вченних, лікарів, інженерного технічного  менежменту, літераторів,митців різних напрямків  та багото інших категорій  суспільства. Матеріальним фундаментом для ціеї категорії суспільства являється малий та середній бізнес.  В розвинутих країнах Європи та Америки наповнення державної скарбниці напряму залежить від кількості  представників цього класу в державі. Надходження податків від  цієї котегорії бізнесу в Європі складає від 50 до 80 процентів,  в нас же це не більше 20% від всіх надходжень податків в державі.  Логічно думаючи, в Україні вкрай потрібна державна підпримка цій категорії  підприємців, але в нас в країні методично здійснюється знищення цієї категорії. Підтвердженням цього є прийняття  Верховною Радою податкового  кодексу. Численні мітинги підприємців перед прийняттям цього закону ,нажаль бажаних результатів не принесли. Убивчий для підприємців спрощенців кодекс був прийнятий.

    Верховна Рада України  прийняла у другому читанні і в цілому урядовий законопроект №8521 про внесення змін до Податкового кодексу, що стосуюється спрощеної системи оподаткування та малого підприємництва 20 жовтня 2011 року. Уважно прочитавши ці зміни не важко здогадатися, що це не більше як дешева косметика на лиці старої бабусі, а по простонародному «що мертвому припарка». Автору, в минулому  працівнику державної торгівлі,  довелося «наживо» поспілкуватися з власниками магазинів міста Черкас та невеликих  сільських магазинів. Всі вони констатували спад торгівельного обороту, і як наслідок ,ймовірного закриття. Як ми знаємо вже зупинено діяльність декілька сотень тисяч малих та середніх підприємств торгівлі та виробнитства. Що ж очікує нас в майбутньому? Ймовірно це засилля великих торгівельних мереж з їх не помірними цінами повальним фальсифікатом  і багаторазовими  переробками і продажею зіпсованих продуктів.  Підвищення цін не минуче, та повна монополія великих торгівельних мереж, а також тотальне безробіття не задіяних в малому бізнесі людей.  Про зростання середнього класу в Україні просто говорити нічого. Для України це не здійсненна мрія. Практично ще в нас цієї інституції не існує, і перспективи зростання численності середнього класу в Україні не видно. Мабуть комусь вигідно не мати освідченої,   думаючої,  дієвої частини суспільства, яка в цивілізованому суспільстві складає  еліту держав.

 Нам же громадянам залишається активно відстоювати свою громадянську позицію і готуватися до  нових  нападів влади на наше і так хворе суспільство.

ФОТО АВТОРА САЙТУ

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

ІНФОРМАЦІЯ

Автор інтернетресурсу не несе відповідальності за посилання на сторонні ресурси.