День пам`яті жертв голодомору в Україні в 1932-1933роках – день пам`яті жертв геноциду Українського народу.

   Поставивши свічку у вікні своєї кімнати автор цих рядків не міг себе стримати  , щоб не написати кілька слів про цю жахливу подію в історії Української нації.

   Сьогодні день пам`яті жертв  голодомору в Україні в 1932-1933 роках. В той час внаслідок бездарного, злочинного керівництва певних радянських комуністичних діячів,  явно не українського етнічного походження було знищено в Україні  по деяких оцінках від трьох з пловиною до семи мільйонів Українців. Українці, не зважаючи на свою гостинну і толерантну вдачу, народ волелюбивий. В різні часи доведений до відчаю він брався до зброї і розправлявся зі своїми кривдниками. Слід згадати на приклад  Коліївщину. Тому однією з причин очищення селянських господарст від харчових запасів, яке б дозволило вижити країні в той нелегкий час, була помста з боку керівництва Радянського Союзу  не -покірному селянству волелюбної  України.

     При президенстві В.Ющенка було об`явлено голодомор в Україні актом геноциду Українського народу. Але всі ці політичні акції мали присмак політичної доцільності і не щирості з боку команди В. Ющенка. На порозі були вибори і окрім піару і політичної вигоди нічого спільного зі щирою скорботою по українському народу  не було. Але скинути з рахунків наміри В.Ющенка признати голодомор в 32-33 роках актом геноциду було б не розумно. Нагадаємо читачеві, що термін геноцид – це планомірне знищення однієї окремо взятої  нації.  На сьогоднішній день практично більшістю визнано голодомор геноцидом.   Офіційно ніде не оприлюднено  пофамильно  винуватців геноциду, які особисто віддавали накази на здійсненя цих жахливих злочинів. Яка ж причина цього замовчування? Мабуть дехто,  а може й багато сьогоднішніх можновладців впізнає свою фамилію чи фамилію своїх предків, яка зараз змінена або вміло завуальована під етнічно українську.

        Одне достовірно відомо, що одним з оновних  фігурантів цого процесу був  Лазарь Мойсеєвич Каганович.

   Приводимо список країн, які признали голодомор  актом геноциду в Україні:

Австралія,  Андорра , Аргентина, Бразилія, Ватикан, Грузія. Еквадор, Естонія, Італія, Іспанія , Канада, Колумбія, Латвія, Литва, Мексика, Парагвай, Перу, Польща, Словачина, США, Угорщина, Чехія, Чилі.

   Не признала факту геноциду Українського народу голодомру в 1932-1933 роках із  впливових країн,  тільки держава Ізраїль, а також  звісно Росія.

    Остається  тільки задуматись, чому ця, як вона  говорить багатостраждальна, мученецька  нація,  не признала голодомр в Уараїні геноцидом.

    Автор не переймається ціллю висловити свою особисту думку в цій публікації, а тільки  констатує  загальновідомі  факти.

ФОТО АВТОРА САЙТУ

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

ІНФОРМАЦІЯ

Автор інтернетресурсу не несе відповідальності за посилання на сторонні ресурси.