Події з прийняттям в Верховній Раді закону про вибори доказують єдине посткомуністичне походження основних політичних сил в Україні.

        За новий закон про вибори в Верховну Раду України проголосувало 366 депутатів, із них 186 депутатів із партії Регіонів, 67 депутатів БЮТ, 36 НУНС, 24 партії Комуністів, 19 групи Реформи за ради майбутнього, 20 Блоку Литвина,18 позафракційних.

   Закон регламентує голосування по змішаній системі, та підняття прохідного бар`єру з 3%  до 5% процентів. Неважко здогадатися, що 5% бар`єр подолають Партія Регіонів, БЮТ, Фронт змін.  А що ж залишеться  менш потужнім  партіям?   Шанси пройти в Верховну Раду їхніх представників сумнівні.  Назріває висновок,  що цім, менш впливовим  партіям, прийдеться вливатися в більш потужні. Є ймовірність, що Блок Литвина приєднаеться до Партії Регіонів, багато позафракційних роздумують про час приєднання, багато інших очікує така ж доля. Арсеній Яценюк  вже практично оприлюднив своє рішення про приєднання на виборах до БЮТ, а комуністам регіонали пообіцяли кардбланш на виборах з майбутнім приєднанням до Більшості. Проаналізувавши цей «росклад», неважко зрозуміти, що верхівка малих партій отримає гарантію проходження в Верховну Раду, а менш впливові члени партій, одержать практично  нульові перспективи, які і в подальшому будуть виконувати в партіях ролі робочих конячок. Прийняття  п`яти відсоткового  бар`єру, це нахабна спроба відсікти від участі в виборах нові перспективні патріотичні сили України. Практично цей закон позбавить багатьох виборців, які хотіли б голусувати за інші,  перспективні в майбутньому сили,  від права вибору. Ліквідація графи «проти всіх» – це взагалі насильство над особисьтістю, по принципу, голусуй за нас, і тільки за нас, і без альтернативи. Це перекреслює взагалі сам принцип виборності, як процесу альтернативності.  Цікаво, чи погоджувалося рішення про голосування  депутатів БЮТ з своїм керівником Юлією Тимошенко, чи це зроблено за її спиною, і чи не є вся епопея з її ув`язненням спробою своїх же колег ввійти в змову з Партією Регіонів для майбутнього об`єднання в одну потужну монопольну силу. Як кажуть –  «Шукай ворога серед своїх».  Як відомо, всі фігуранти, що розглядаються в даній статті, мають єдине походження. Всі вони є плодом комуністичною-тоталітарної системи, і від зміни колору їх політичного характеру добра Українцям  очікувати не варто. Україні потрібні нові політикопатріотчні сили, і нові, не зіпсовані старим режимом, політики, які б дбали за Україну, а не за свої власні шкурні інтерреси, як це роблять сьогоденні Українські політики і посадовці, незалежно від політичного забарвлення.  

    З усіх ціх подій видно, що в Україні розігруєтьсься спроба монополізації політичної системи на користь однієї політичної сили на багато років, а це вже  тоталітаризм.  

     Депутати, які проголосували за закон про вибори, пояснюють своє рішення, як досягнення компромісу, а  фактично це змова, як крок до тоталітаризму.

     В Україні розігрується Російський  сценарій на прикладі «Единої Росії», але ми українці будемо надіятися, що знайдуться в Україні здорові, патріотично настроєні сили, які протистоять встановленню в Україні тоталітарного режиму.

 

ФОТО АВТОРА САЙТУ

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

ІНФОРМАЦІЯ

Автор інтернетресурсу не несе відповідальності за посилання на сторонні ресурси.