Пише інтернет видання “Дзвін”

В залі суду Черкаського району 15 березня 2017 року нарешті відбулося засідання суду над кривдниками сільського голови с. Яснозір’я Ткаченка Василя Капітоновича. Короткочасне засідання, яке тривало не більше 25 хвилин почалося з виступу прокурора місцевої прокуратури ,яка зачитала матеріали звинувачення прокуратури. Молодиків із Вінниці батька двох дітей тимчасово непрацюючого Олексієнка Дениса та його товарша відомого боксера, члена олімпійської збірной по боксу неодруженого 1992 року народження Солоненка Дениса,  прокурор звинуватила у вчиненні злочину згідно статті 296 ч.2,  яка констатується як злісне хуліганство, яке карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на строк до чотирьох років.  Також прокурор зачитала позов на відшкодування лікування Ткаченка В.К. в сумі 4075 грн. та відшкодування моральної шкоди на суму 100 тис. грн. На запит судді молодики із Вінниці обидва вину свою не признали і від дачі показів відмовилися.  Натомість адвокат підозрюваного Олексієнка Д. попросив перенесення суду в зв’язку з неможливістю швидкого  ознайомлення з документами  наданих прокураторою в повному обсязі. Незважаючи на обурення односельців Василя Капітоновича та самого постраждалого суддя все-таки задовольнив клопотання адвоката  одного з підсудних про перенесення суду на кінець квітня 2017 року.

Доречі, це вже  п’яте засідання суду. Четверо з них були перенесені.  Обурені таким перебігом подій односельці, активісти та родичі  сільського голови пообіцяли привести до будівлі суду  мало не все село на підтримку свого односельця та вдатися до протестних акцій в разі подальшого затягування справи.

Одним з можливих мотивів вчинення злочину  та побиття  Василя Капітоновича односельці та місцеві активісти вважають помсту сільському голові за його жорстку позицію та спротив побудові пташників на Черкащині компанією  забудовником торгової марки «Наша ряба».

ФОТО АВТОРА САЙТУ

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

ІНФОРМАЦІЯ

Автор інтернетресурсу не несе відповідальності за посилання на сторонні ресурси.