Суд над  кривдником сільського голови Яснозір’я Ткаченка В.К. свідомо затягується.

Так прокоментував рішення Черкаського районного суду загальної юрисдикції ,який відбувся 1 лютого 2017 року постраждавший голова села Яснозір’я Ткаченко Василь Капітонович. Таку ж точку зору відстоюють і односельці постраждавшого Василя Капітоновича та громадські активісти, які були присутні на п’ятихвилинному суді.

    Засідання суду на якому головуючий  суддя Черкаського районного суду Смоляр О.А. оголосив чергове перенесення суду на 10 березня 2017 року, дійсно тривало не більше п’яти хвилин. Це вже третє перенесення суду.  Мотивом перенесення була неявка  на суд адвокатів підозрюваних у вчиненні злочину. Обидва підозрювані наполягали на перенесенні суду на досить тривалий термін,  що обурило присутніх зі сторони постраждавшого Ткаченка В.К. 

Слід зазначити, що одним із підозрюваних у побитті сільського голови  Ткаченка В.К.  являється відомий в Україні спортсмен,  член олімпійської  збірної по боксу.

    Громадськість та односельці Василя Капітоновича досить скептично ставляться до справедливості  вироку суду та покарання злочинців, адже фігуранти справи занадто відомі в Україні люди, та й покровителів мабуть мають впливових.  Натомість самі підозрювані відкидають будь яку причетність до побиття постраждавшого, та погрожують зустрічним  поданням до суду на предмет відшкодування збитків на проїзд  до місця суду та відшкодування моральної шкоди.

Нагадаємо, що сільського голову села Яснозір’я Ткаченка В. К. побили в кабінеті голови  сільської ради в кінці позаминулого року. Громадськість та односельці тримаються єдиної версії мотиву здійснення цього злочину, а саме, помсти з боку компанії забудовника «Миронівський хлібопродукт» за спротив громади та жорсткої позиції Ткаченка В.К.  проти побудови великого комплексу пташників на землях сіл Мошен та  Яснозір’я .

На фото підозрювані в побитті

Микола Бабич

ФОТО АВТОРА САЙТУ

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

ІНФОРМАЦІЯ

Автор інтернетресурсу не несе відповідальності за посилання на сторонні ресурси.