Пройшло майже чотири місяці, як в Черкаському районі сталася жахлива подія. В своєму кабінеті на робочому місці, під час перерви невідомі жорстоко побили  сільського голову с. Яснозір’я  Василя Капітоновича Ткаченка. Василь Капітонович відомий своєю жорсткою позицією проти будівництва комплексу пташників на землях села Яснозір’я підприємством Перемога Нова ПАТ «Миронівський хлібопродукт» відомого олігарха Юрія Косюка. Зрозуміло, що така позиція його зовсім невигідна владі Черкаського району та області. 

  Василь Капітонович являється членом Народної ради Черкаського району, на засіданні якої і був започаткований рух спротиву скандальному будівництву. Після скоєння цього жахливого злочину, Народна рада взяла на свій контроль хід рослідування, як засіб тиску на правоохоронні органи для швидкого розкриття злочину.  Правоохоронцями тоді висувалися різні версії мотиву злочину та внятного пояснення громадськість від них  так і не почула. На звернення Народної ради,  очільник тоді ще міліції Черкаського району М.М. Худенко особливих пояснеь не давав, посилаючись на процедуру розслідування. Згодом появилася інформація, що фігуранти злочину встановлені та їх затримати не вдається.

На сьогоднішній день, як відомо, злочинці не затримані, не покарані, замовники не встановлені і також не покарані. На дзвінки керівництва Народної ради очільник поліції Черкаського району вперто не відповідає – явно не хоче відповідати на незручні питання. Нагадаємо, що в свій час Народна рада Черкаського району дала згоду на призначення М.М. Худенка головою райвідділу міліції в Черкаському районі. Як бачимо ,назва міліції змінилася терміном поліція, але методи роботи та й самі результати не змінилися. Схоже, на цей раз в поліції-міліції Черкаського району появився черговий «висяк». Громадяни району та с. Яснозір’я в своїх коментарях говорять,  що такого розвитку подій слідувало було б і очікувати. Інцидент із побиттям пов’язаний з керівництвом Черкаського району. Подейкують, що керівництво самого Черкаського району залишилося не без участі в цьому злочині. Та то тільки чутки. Звісно, що влада не зацікавлена в рослідуванні цього злочину, тому  і не ведеться розслідування  належним чином. Як стало нам відомо, на сьгоднішній день Василю Капітоновичу навіть не виплачено відшкодування по лікарняному листу. Районні чиновники ніяк не можуть визначитися до якої категорії належить оплата лікарняного, вагаючись  чи то був нещасний випадок,  чи побутова травма, але   аж ніяк – як виробнича. Дивно, чому така превзятість та упередженність. Невже у владного чиновника ненависть до опозиціонера владі може затьмарити здоровий глузд та елементарне співчуття людині. Як бачимо, змінюються вивіски владних кабінетів, назви відомств та прізвища чиновників, а хамство, байдужість, свавілля та безкарність залишається.   Сам Василь Капітонович ще і досі не може оговтатися від фізичної та душевної травми. Стан його здоровя бажає кращого. На сьогнішній день він виконує свої службові обов’язки на посту сільського голови с. Яснозір’я.  Робота керівника про стан здоров’я, як звісно,  не запитує.


ФОТО АВТОРА САЙТУ

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

ІНФОРМАЦІЯ

Автор інтернетресурсу не несе відповідальності за посилання на сторонні ресурси.