Бабич   Микола Володимирович кандидат в депутати до Черкаської обласної ради.

    «Тільки громадський контроль над владою  дасть можливість навести лад в Україні !»

Більше 20 років я займаюся активною громадсько-політичною роботою. Очолюю Народну раду Черкаського району,  являюся заступником голови Всеукраїнського об’єднання «Народна рада України», головою Черкаської обласної організації «Конгрес України»,  головою Черкаського районного осередку ВГО «Захист дітей війни», головою Черкаської районної організації  Партії «Відродження»співголовою Черкаського обласного об’єднання «Народна варта», головою люстраційного комітету, входжу в робочу групу по створенню  Черкаського та Канівського Національного парку «Середньодніпровський».

  Як активний  учасник «Майдану» і «Революції гідності», усвідомлюю зраду «Майдану» нинішньою владою, тому іду на вибори до Черкаської обласної ради від опозиційної до влади Партії «Відродження», щоб представляти інтереси громади в рядах депутатського корпусу. До Черкаської обласної ради я йду сподіваючись на перемогу та даю обіцянку громаді Черкаського району захищати права та інтереси всієї громади  району та області. Будучи спеціалістом в області інформаційних технологій, буду добиватися забезпечення всіх сіл якісним та дешевим швидкісним інтернетом з використанням новітніх телекомунікаційних технологій. Обравши мене депутатом, Ви матимете надійного представника громади в обласній раді та надійний щит проти свавілля олігархів та влади. Проблеми громади завжди будуть мною вирішені.

  Як житель с. Мошни, являюся з своїми однодумцями засновником руху спротиву проти будівництва комплексу пташників на землях сіл Мошни та Яснозір’я. Ставши представником влади, як депутат обласної ради, даю обіцянку громаді не допустити екологічного лиха та техногенної катастрофи для жителів сіл Мошни, Яснозр’я, Байбузи, Софіївка, Шелепухи, Кумейки, Хрещатик, Березняки та Черкаського району в цілому,. Тільки одна Партія «Відродження» підтримує спротив та боротьбу громад за екологічну безпеку.  Тому мій вибір був саме  Партія «Відродження».

    Я, Бабич Микола Володимирович, народився в с.Мошни Черкаського району 30 червня 1956 року. В 1978 році закінчив Київський університет харчових технологій та отримав професію інженера–механіка. В 2007 році закінчив факультет післядипломної освіти «Вищої комп’ютерної школи» Університету «Київська політехніка» по спеціальності спеціаліста інформаційних технологій. Трудову діяльність почав в рідному селі в 15 років, будучи учнем середньої школи. Працював слюсарем, помічником комбайнера. Після закінчення інституту, працював інженером наладчиком, головним інженером та директором Шполянського державного хлібозаводу. В Черкаській області працював інженером-механіком, головним механіком, завідуючим гаражем на підприємствах Черкаського району, директором комерційного підприємства. Будучи капітаном інженерних військ в запасі, завжди готовий захищати свою крайну від іноземних загарбників.

Я впевнений, що мої знання, здібності, досвід та цілеспрямованість принесуть користь громаді.  Буду щиро вдячний за Вашу підтримку!

Наш номер в виборчому бюдетені №1

ФОТО АВТОРА САЙТУ

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

ІНФОРМАЦІЯ

Автор інтернетресурсу не несе відповідальності за посилання на сторонні ресурси.