Прийняттям драконовських, ганебних, антиконституційних законів нелегітивним шляхом українська влада  здивувала весь цивілізований світ.

   Як стало відомо «Українська» Верховна Рада 16 січня 2014 року прийняла низку антиконституційних законів, які суттєво обмежують громадянські та конституційні права громадян. Голосування пройшло спонтанно, без використання системи «Рада» та при фіктивному підрахунку голосів вручну.  Головував при голосуванні віцеспікер Калетник, так як, спікер був заблокований опозицією у власному кабінеті. Авторами цих ганебних законів був славнозвісний українофоб Колесніченко та прозваний телеглядачами «великий юрист України» В. Олійник. Як ми знаємо, спроби «протягти» ці закони нижче названими авторами, раніше не увінчались успіхом, зате 16 січня ці закони були за лічені хвилини прийняті без обговорення і виключно членами Партії Регіонів та комуністами. Комуністи знову доказали свою преданість ділу «справедливості» великого капіталу та української влади. Опозиція назвала це дійство, як конституційний переворот та узурпацією влади одною політичною силою. Світова громадськість та політикум теж не забарився з подібними висновками. Накінець-то цілком стало зрозуміло який зовнішньо-політичний вектор вибраний режимом Януковича. Україна перетворюється в тоталітарну державу та сателіт Росії. Про ніякий європейський напрямок руху України не може навіть  іти мови. В Україні розвивається впевнено білоруський сценарій державної авторитарної влади. Епоха демократії та парламентаризму в Україні закінчилась. Україна впевнено вертається до майже сталінського євре-комуністичного режиму. Якщо українці проковтнуть  цю чергову «солодку пилюлю»,  цей ганебний вчинок влади створить небезпечний прециндент, що потягне за собою непердбачувані,  ще ганебніші та антинародні дії влади. Українцям потрібно готуватися до тяжких часів, подібних до часів правління Івана Грозного ,Сталіна та Гітлера з всими витікаючими з цього наслідками.  Одночасно з прийняттям цих законів був прийнятий і анти-соціальний бюджет держави на 2014 рік. Нижче приводимо перечень законів прийнятими В.Р. та підписаних  президентом 16.01.2014р.

  – №3000 від 14.09.2013, «Про Державний бюджет України на 2014 рік».

- № 3587 від 08.11.2013, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі».

- № 2178а від 30.05.2013, «Про внесення змін до статті 297 Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за осквернення або руйнування пам’ятників, споруджених в пам’ять, тих хто боровся проти нацизму в роки Другої світової війни ­ радянських воїнів­визволителів, учасників партизанського руху, підпільників, жертв нацистських переслідувань, а також воїнів­ інтернаціоналістів та миротворців».

- № 3855 від 09.01.2014, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі».

- № 2179а від 30.05.2013, «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за заперечення чи виправдання злочинів фашизму».

- № 3883 від 14.01.2014, «Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України».

- № 3792 від 19.12.2013, «Про внесення зміни до Закону України “Про безоплатну правову допомогу» (щодо відтермінування набрання чинності положень пункту 6 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення»)».

- №3837 від 27.12.2013, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відповідальності за вчинення адміністративних правопорушень під час проведення футбольних матчів)».

- №3879 від 14.01.2014, «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян».

- №3853­1 від 14.01.2014 «Про внесення зміни до статті 197 Податкового кодексу України щодо звільнення від обкладення податком на додану вартість операцій із ввезення на митну територію України природного газу».

Не оминули «законодавці» і засоби комунікацій, зобов’язавши операторів мобільного зв’язку вести персональний облік своїх абонентів та вести тотальне стеження за ними за допомогою обладнання, закупленого за власний кошт, та передавати відомості про абонентів по першому запиту  владних органів. Те ж відноситься і до провайдерів інтернету.  Також  телеком-оператори і провайдери повинні будуть проводити ліцензування послуг доступу до мережі  інтернету. Якщо уважно проаналізувати прийняті закони, стане зрозуміла вся їх безглуздість,  адже виконання їх практично стане не можливе. Потрібно замітити, що комуністи «виторгували»  у влади недоторканність пам’ятників своїм вождям та символів тоталітарного комуністичного режиму. Кожен текст кожного нового  закону несе в собі і ще небезпечніші піддтексти, які будуть трактувати на свій лад наші корумповані силові та судові органи. Виконання цих законів повністю узаконить корупцію влади в Ураїні та не уможливить принаймні  хоч і не виликий  громадський  контроль над нею, а  закон про наклеп знищить всю українську незалежну журналістику.  Наслідки виконання цих законів пока не предбачувані.

                                                      Микола Бабич

ОСТАННІ НОВИНИ

  ФОТО АВТОРА САЙТУ

  ВАЖЛИВІ СТОРІНКИ

  No posts available

  Наша інформація

  ХМАРИНКИ ТЕГІВ

  100 гривень до пенції - плата за голоси на виборах до В.Р. Femen-вдала акція Алкоголізм в Україні - підлітковий Арешт Тимошенко Брак туалетів в Черкасах Вбивство середнього класу - на совісті влади Вертеп - блазнювання Влада в Україні вахтова Влада вбиває суди України Гастрольний збір - новорічний " подарунок" Українській культурі Геть брудні лапи від Українського патріотизму Геть владу і опозицію Дорогий газ для пересічних українців Ерец Ізраель-друг України Закон про вибори-змова КСУ - заказний владою України Каганович-кат Українського народу Корупція в медицині Крах ЖКГ в Україні Кримінально-процесуальний кодекс Модуль влада та «опозиція» - єдині Народжуваність в Черкасах владі не потрібна Не всі партизани були патріотами СРСР Нехай в 2012 році буде єдина Україна Олександр Тимошенко втік в Чехію Побиття Ростислава Шапошникова і міліція Податковий кодекс-засіб росправи з громадськими організаціями Помилка Росії на виборах президента Прогулянка С.Тулуба в Ізраїль Україна втрачає малі річки Юліоманія Ялинка в Києві - насмішка над народом атака на урядові сайти-помста громадян горе народу-рай для політиків загроза туберкульозу закон на розкіш - блеф влади комуністи товариші - капіталісти бізнесмени неякісні товари обман покупців протести- бльмо на оці влади ринок землі - смерть селянам сексуальні збочення сирна війна на користь Українського споживача смердючий цукор істерія навколо Юлії Тимошенко

  Это flash облако тегов вы можете найти на сайте "WordPress плагины". Для показа облака необходим Flash Player 9 или выше.

   
  Квітень 2020
  П В С Ч П С Н
  « Лют    
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  27282930  

  ВАЖЛИВО

  Голодомор В 1932 - 1933 рр. - геноцид Українського народу.

    День пам`яті жертв голодомору в Україні в 1932-1933роках -… [Читати далі ВСЕ]

  Голодомор В 1932 - 1933 рр. - геноцид Українського народу. Голодомор В 1932 - 1933 рр. - геноцид Українського народу.

  Закон про податок на розкіш в Україні - посміховище і не більше

    Прийняття закону про податок на розкіш -   спроба  української… [Читати далі ВСЕ]

   Закон про податок на розкіш в Україні - посміховище і не більше Закон про податок на розкіш в Україні - посміховище і не більше

  Ринок землі в Україні відбере останню надію на існування Укранських селян

  Прийняття закону про ринок землі в Україні закінчить переросподіл… [Читати далі ВСЕ]

  Ринок землі в Україні відбере останню надію на існування Укранських селян Ринок землі в Україні відбере останню надію на існування Укранських селян

  Український деревообробний бізнес - по комуністичному, по сільському

   Українське лісне господарство – клондайк для сільських… [Читати далі ВСЕ]

  Український деревообробний бізнес - по комуністичному, по сільському Український деревообробний бізнес - по комуністичному, по сільському

  Новорічне поздоровлення від голови Народної ради Черкаського району Українцям

  Шановні члени Народної ради України  та співвітчизники! Щиро… [Читати далі ВСЕ]

  Новорічне поздоровлення від голови Народної ради Черкаського району Українцям Новорічне поздоровлення від голови Народної ради Черкаського району Українцям

  Поздоровлення Українців зі святом вшанування Степана Бандери з нагоди його дня народження

  Всіх Українців поздоровляю зі святом вшанування Степана… [Читати далі ВСЕ]

  Поздоровлення Українців зі святом вшанування Степана Бандери з нагоди його дня народження Поздоровлення Українців зі святом вшанування Степана Бандери з нагоди його дня народження

  ІНФОРМАЦІЯ

  Автор інтернетресурсу не несе відповідальності за посилання на сторонні ресурси.