Прийняттям драконовських, ганебних, антиконституційних законів нелегітивним шляхом українська влада  здивувала весь цивілізований світ.

   Як стало відомо «Українська» Верховна Рада 16 січня 2014 року прийняла низку антиконституційних законів, які суттєво обмежують громадянські та конституційні права громадян. Голосування пройшло спонтанно, без використання системи «Рада» та при фіктивному підрахунку голосів вручну.  Головував при голосуванні віцеспікер Калетник, так як, спікер був заблокований опозицією у власному кабінеті. Авторами цих ганебних законів був славнозвісний українофоб Колесніченко та прозваний телеглядачами «великий юрист України» В. Олійник. Як ми знаємо, спроби «протягти» ці закони нижче названими авторами, раніше не увінчались успіхом, зате 16 січня ці закони були за лічені хвилини прийняті без обговорення і виключно членами Партії Регіонів та комуністами. Комуністи знову доказали свою преданість ділу «справедливості» великого капіталу та української влади. Опозиція назвала це дійство, як конституційний переворот та узурпацією влади одною політичною силою. Світова громадськість та політикум теж не забарився з подібними висновками. Накінець-то цілком стало зрозуміло який зовнішньо-політичний вектор вибраний режимом Януковича. Україна перетворюється в тоталітарну державу та сателіт Росії. Про ніякий європейський напрямок руху України не може навіть  іти мови. В Україні розвивається впевнено білоруський сценарій державної авторитарної влади. Епоха демократії та парламентаризму в Україні закінчилась. Україна впевнено вертається до майже сталінського євре-комуністичного режиму. Якщо українці проковтнуть  цю чергову «солодку пилюлю»,  цей ганебний вчинок влади створить небезпечний прециндент, що потягне за собою непердбачувані,  ще ганебніші та антинародні дії влади. Українцям потрібно готуватися до тяжких часів, подібних до часів правління Івана Грозного ,Сталіна та Гітлера з всими витікаючими з цього наслідками.  Одночасно з прийняттям цих законів був прийнятий і анти-соціальний бюджет держави на 2014 рік. Нижче приводимо перечень законів прийнятими В.Р. та підписаних  президентом 16.01.2014р.

  – №3000 від 14.09.2013, «Про Державний бюджет України на 2014 рік».

– № 3587 від 08.11.2013, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі».

– № 2178а від 30.05.2013, «Про внесення змін до статті 297 Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за осквернення або руйнування пам’ятників, споруджених в пам’ять, тих хто боровся проти нацизму в роки Другої світової війни ­ радянських воїнів­визволителів, учасників партизанського руху, підпільників, жертв нацистських переслідувань, а також воїнів­ інтернаціоналістів та миротворців».

– № 3855 від 09.01.2014, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі».

– № 2179а від 30.05.2013, «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за заперечення чи виправдання злочинів фашизму».

– № 3883 від 14.01.2014, «Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України».

– № 3792 від 19.12.2013, «Про внесення зміни до Закону України “Про безоплатну правову допомогу» (щодо відтермінування набрання чинності положень пункту 6 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення»)».

– №3837 від 27.12.2013, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відповідальності за вчинення адміністративних правопорушень під час проведення футбольних матчів)».

– №3879 від 14.01.2014, «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян».

– №3853­1 від 14.01.2014 «Про внесення зміни до статті 197 Податкового кодексу України щодо звільнення від обкладення податком на додану вартість операцій із ввезення на митну територію України природного газу».

Не оминули «законодавці» і засоби комунікацій, зобов’язавши операторів мобільного зв’язку вести персональний облік своїх абонентів та вести тотальне стеження за ними за допомогою обладнання, закупленого за власний кошт, та передавати відомості про абонентів по першому запиту  владних органів. Те ж відноситься і до провайдерів інтернету.  Також  телеком-оператори і провайдери повинні будуть проводити ліцензування послуг доступу до мережі  інтернету. Якщо уважно проаналізувати прийняті закони, стане зрозуміла вся їх безглуздість,  адже виконання їх практично стане не можливе. Потрібно замітити, що комуністи «виторгували»  у влади недоторканність пам’ятників своїм вождям та символів тоталітарного комуністичного режиму. Кожен текст кожного нового  закону несе в собі і ще небезпечніші піддтексти, які будуть трактувати на свій лад наші корумповані силові та судові органи. Виконання цих законів повністю узаконить корупцію влади в Ураїні та не уможливить принаймні  хоч і не виликий  громадський  контроль над нею, а  закон про наклеп знищить всю українську незалежну журналістику.  Наслідки виконання цих законів пока не предбачувані.

                                                      Микола Бабич

ФОТО АВТОРА САЙТУ

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

ІНФОРМАЦІЯ

Автор інтернетресурсу не несе відповідальності за посилання на сторонні ресурси.