Проблема туберкульозу в Україні  набрала характеру загрози національної безпеки.

        Багато років минуло з часів відкриття Робертом Кохом  бактерії  названим його ім`ям–«палочки Коха»  З тих пір медицина успішно бореться з цією страшною хворобою, тільки не в нас в Україні  Та зараз ми не про те. Поговоримо мовою цифр і фактів.

        За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), третя частина населення планети (близько 1,9 млрд осіб) інфікована мікробактерією туберкульозу (МБТ), з них близько 60 млн хворих на туберкульоз.   Щорічно на планеті виявляють 8-9 млн осіб, які вперше захворіли на туберкульоз, у тому числі 4-4,5 млн з бактеріовиділенням, а помирає від нього більше 2 млн осіб (що становить понад 5 тис. чоловік щодня). Мікробактерії  туберкульозу вбивають більше людей, ніж будь-який інший збудник інфекції.

У деяких країнах, у тому числі й в Україні, інфікованість дорослого населення бактеріями туберкульозу сягає 80-90%. Вважають, що один хворий, який виділяє МБТ, може інфікувати 10-15 осіб у перерахунку на 100 тис. населення. У місцях скупчення людей показники значно збільшуються.

       Надмірна швидкість зростання захворювань на туберкульоз у цих регіонах зумовлена соціально-економічними та медичними факторами, зокрема високим рівнем бідності та, як наслідок, неповноцінним харчуванням, недостатньою кількістю медичних установ і кваліфікованих медичних кадрів, епідемією ВІЛ/ СНІДу та поширенням стійких до антимікобактеріальних препаратів форм МБТ. Якщо система боротьби з туберкульозом не буде удосконалена, то, за прогнозами фахівців, до 2020 р. у світі може бути зареєстровано більше 2 млрд інфікованих мікобактерією туберкульозу, з яких близько 200 млн чоловік занедужають, а 40 млн помруть від цього захворювання

Найвищий рівень захворюваності на туберкульоз в африканському й азіатському регіонах, у країнах середземноморського та тихоокеанського узбережжя, на які припадає третина всіх хворих та померлих від туберкульозу у світі. Україну можна сміливо добавить в цей список.

       В Україні у 1991 році смертність від туберкулбозу зросла у 2,7 рази, а в 1996 році над країною нависла загроза епідемії, яка існує і на сьоднішній день . На  час написання цієї статті в Україні рівень захворюваності на туберкульоз перевищуе загальносвітовий рівень офіційно у 8-9 разів, а не офіційно у 27-30 разів, а це вже загальнонаціональна катастрофа.

         Коли бактерії потрапляють до організму, в людини не завжди розвивається активний туберкульоз, тому що імунна система контролює інфекційний процес і не дозволяє збудникові розмножуватися. Людина інфікована, але цілком здорова. Нормальне функціонування імунної системи відбувається в умовах повноцінного, раціонального харчування та здорового способу життя. Зловживання алкоголем, вживання наркотиків, надмірне куріння тютюну, харчування з недостатньою кількістю білків та вітамінів, важкі фізичні та психічні навантаження, хронічний стрес призводять до ослаблення імунної системи. Якщо імунна система слабка або до організму потрапляє велика кількість збудника, розвивається захворювання, яке може мати клінічні прояви туберкульозу (або навіть) протікати безсимптомно. Як бачимо туберкульоз- хвороба не так медицинського ,  як соціального харатеру,  тому вся відповідальність на стані зафворюванності лежить  в соціальновладній площині. Говорячи простою загальнодоступною мовою вся відповідальність на стані антитуберкульозних заходів  лежить на чиновниках нашої влади.       Та вернемся до основної цілі цієї публіуації.

         Не загорами довгоочікуване свято для всіх любителів футболу-Евро2012   Що ж чекає гостей , які приїдуть на цей величний захід? А чекає їх величезний ризик захворювання на туберкульоз. Спільними  діями з світовим банком був започаткований проект «Контроль за туберкульозом та ВІЛ/СНІД в Україні». Захід начебто шляхетний і потрібний, але не в нас в Україні. Владні чиновники  різних політичних окрасів і мастей любу шляхетну справу зведуть на нівець. Буде добре,якщо з тих виділених коштів світовим банком хоть щось залишиться. На- жаль мабуть залишаться борги перед світовим банком та рабська  залежність аід світового єврейського капіталу.

           Про зневажливе наплювательське ставлення до проблеми загрози епідемії  туберкульозу свідчить закриття протитуберкульозних медицинських закладів , та розташування в притул до житлових кварталів пеніціарних закладів, де в жахливих  антисанітарних умовах утримуються багото десятків тисяч ув`язнених хворих на туберкульоз . Що ж з цими закладами і їх мешканцями думає робити наша влада може, як в радянські часи вчинила з сотнями тисяч безнадійнохворими  інвалідами після війни, пустить в «расход». Від наших владних мужів можна очікувати всього ,що завгодно, не залежно хто це влада,чи опозиція-цілі в них одні єдині. Амністія для цієї категорії  хворих також не вирішує  проблему . Із звільнених 18 тисяч ув`язнених -хворих на туберкульоз  5,5 тисяч. Це люди, які не мають роботи ,постійного проживання  та засобів до існування. Основна ціль цих людей це кримінальний  заробіток  в місцях скупчення людей . Євро2012-для цієї категорії громадян це рай земний для існування, так що це  також проблема, яка навряд  чи буде вирішена. Гроші (наші гроші -платників податків)  виділені на всі заходи будуть розкрадені, як завжди.Гостям залишиться ризик захворювання на туберкульоз, чиновникам різних рангів і мастей та наближених до їх бізмесменів  величезні бариші в вигляді взяток, відкатів і відкрито вкрадених грошей та ресурсів. По закінченню спортивних заходів все,що побудовано і буде побудоване,  буде нахабно приватизоване,а по простому вкрадене,а державі залишаться борги Міждународному валютному  фонду,світовому банку , та другим міждународним  єврейським фінансовим установам,які міцно тримають Україну на своїй фінансовій голці. Не хотілося б, щоб  автора цих рядків звинуватили в залякуванні гостей і наших громадян  перед  міжнародним спортивним заходом. Хотілося б, щоб люди задумались для кого організовується цей спортивний захід для футбольних фанатів, престижу України, чи для власної  величезної вигоди чиновників . Ймовірність зростання кількості олігархів після Евро 2012 –величезна. А що ж народ дістане ? -кучу вражень від маштабів заходів,зубожіння, втрат зарплат, втрат при зменьшенні  пенсій  внаслідок непомірних бюджетник витрат  та багато багато розчарувань.

       Український народ завжди славився своєю гостинністю, тому гостям ми завжди раді, тільки будемо надіятися, що серед  гостей не буде гостей на кшталт уманських хасидів, які раз на рік під захистом влади отруюють  життя жителям  м. Умані.

            Бажаємо насолодження від спортивних заходів Євро 2012 та багато багото  позитивних вражень.

 

ОСТАННІ НОВИНИ

  ФОТО АВТОРА САЙТУ

  ВАЖЛИВІ СТОРІНКИ

  No posts available

  Наша інформація

  ХМАРИНКИ ТЕГІВ

  100 гривень до пенції - плата за голоси на виборах до В.Р. Femen-вдала акція Алкоголізм в Україні - підлітковий Арешт Тимошенко Брак туалетів в Черкасах Вбивство середнього класу - на совісті влади Вертеп - блазнювання Влада в Україні вахтова Влада вбиває суди України Гастрольний збір - новорічний " подарунок" Українській культурі Геть брудні лапи від Українського патріотизму Геть владу і опозицію Дорогий газ для пересічних українців Ерец Ізраель-друг України Закон про вибори-змова КСУ - заказний владою України Каганович-кат Українського народу Корупція в медицині Крах ЖКГ в Україні Кримінально-процесуальний кодекс Модуль влада та «опозиція» - єдині Народжуваність в Черкасах владі не потрібна Не всі партизани були патріотами СРСР Нехай в 2012 році буде єдина Україна Олександр Тимошенко втік в Чехію Побиття Ростислава Шапошникова і міліція Податковий кодекс-засіб росправи з громадськими організаціями Помилка Росії на виборах президента Прогулянка С.Тулуба в Ізраїль Україна втрачає малі річки Юліоманія Ялинка в Києві - насмішка над народом атака на урядові сайти-помста громадян горе народу-рай для політиків загроза туберкульозу закон на розкіш - блеф влади комуністи товариші - капіталісти бізнесмени неякісні товари обман покупців протести- бльмо на оці влади ринок землі - смерть селянам сексуальні збочення сирна війна на користь Українського споживача смердючий цукор істерія навколо Юлії Тимошенко

  Это flash облако тегов вы можете найти на сайте "WordPress плагины". Для показа облака необходим Flash Player 9 или выше.

   
  Травень 2020
  П В С Ч П С Н
  « Лют    
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031

  ВАЖЛИВО

  Голодомор В 1932 - 1933 рр. - геноцид Українського народу.

    День пам`яті жертв голодомору в Україні в 1932-1933роках -… [Читати далі ВСЕ]

  Голодомор В 1932 - 1933 рр. - геноцид Українського народу. Голодомор В 1932 - 1933 рр. - геноцид Українського народу.

  Закон про податок на розкіш в Україні - посміховище і не більше

    Прийняття закону про податок на розкіш -   спроба  української… [Читати далі ВСЕ]

   Закон про податок на розкіш в Україні - посміховище і не більше Закон про податок на розкіш в Україні - посміховище і не більше

  Ринок землі в Україні відбере останню надію на існування Укранських селян

  Прийняття закону про ринок землі в Україні закінчить переросподіл… [Читати далі ВСЕ]

  Ринок землі в Україні відбере останню надію на існування Укранських селян Ринок землі в Україні відбере останню надію на існування Укранських селян

  Український деревообробний бізнес - по комуністичному, по сільському

   Українське лісне господарство – клондайк для сільських… [Читати далі ВСЕ]

  Український деревообробний бізнес - по комуністичному, по сільському Український деревообробний бізнес - по комуністичному, по сільському

  Новорічне поздоровлення від голови Народної ради Черкаського району Українцям

  Шановні члени Народної ради України  та співвітчизники! Щиро… [Читати далі ВСЕ]

  Новорічне поздоровлення від голови Народної ради Черкаського району Українцям Новорічне поздоровлення від голови Народної ради Черкаського району Українцям

  Поздоровлення Українців зі святом вшанування Степана Бандери з нагоди його дня народження

  Всіх Українців поздоровляю зі святом вшанування Степана… [Читати далі ВСЕ]

  Поздоровлення Українців зі святом вшанування Степана Бандери з нагоди його дня народження Поздоровлення Українців зі святом вшанування Степана Бандери з нагоди його дня народження

  ІНФОРМАЦІЯ

  Автор інтернетресурсу не несе відповідальності за посилання на сторонні ресурси.