Геноцид проти  певного народу являється незабутнім, ганебним явищем. Завжди це залишає глибоку,  незабутню рану на тілі цілого народу. Події голодомору в Україні 1932-1933 роках явне свідчення цьому. День 24 листопада з 80 річним минулим терміном нагадує Українцям  про ті страшні події. В цей скорботний день хотілося б нагадати українцям певні причини тих подій та наслідки на їх сьогоднішній день. Голодомор в 23-33 роках минулого століття певно був актом геноциду проти всього українського народу. Це був акт покарання нескореного українського народу з боку українофобського комуністично-тоталітарного режиму Сталіна та його україно-ненависницьких поплічників. Слід привести короткий список фігурантів тих подій, які найбільш причетні до геноциду:

Сталін (Джугашвілі) Йосип Віссаріонович, Вінокуров Олександр Миколайович. Ягода Генріх (Єнох) Григорович (Гершенович), Балицький Всеволод Аполонович, Прокоф’єв Георгій Євгенович, Реденс Станіслав Францович, Карлсон Карл Мартинович (Едуард Іванович), Леонюк Хома Акімович, Миронов (Каган) Лев Григорович, Салинь Едуард Петрович, Тимофєєв Михайло Михайлович, Кацнельсон Зиновій Борисович, Камінський Яків Зельманович, Козельський (Голованівський) Борис Володимирович, Пустовойтов Сергій Аполонович, Букшпан Михайло Маркович, Друскіс Франц Семенович, Кривець Юхим Хомич, Іванівський (Гібшман) Ізраїль Давидович, Каганович Лазар Мойсеєвич.

  Як бачимо Українців в цьому списку не має. Після офіційного опублікування цього списку, керівництво держав  Ізраіль та Росії заявили про невизнання факту голодомору, а тим більше факту геноциду Українського народу відносно подій голодомору в 1932-1933 роках. Про те більшість країн світу признали голодомор фактом геноциду.  Автор не закликає народ України до міжнаціональної ненависті, але факти річ уперта і їх неможливо скинути з рахунку. Нажаль і в наші дні народ України терпить майже геноцид по відношенню до себе.

  Дорогі  Українці!  Давайте  запалимо свічку пам’яті тих жахливих подій  та пом’янемо всіх жертв  голодомору  1923-1933 років.

   Вся патріотично налаштована Україна запалить свічку 24 листопада в 16-00

                                            Микола Бабич.

ФОТО АВТОРА САЙТУ

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

ІНФОРМАЦІЯ

Автор інтернетресурсу не несе відповідальності за посилання на сторонні ресурси.