«Різношерстність» політиків – кандидатів в Верховну Раду України від партії УДАР В. Кличка доводить свою нездатність до законотворчості та політичного керівництва держави після обрання їх до Верховної Ради

   Після опрелюднення списку кандидатів в депутати Верховної Ради України від партії УДАР та проаналізувавши кандидатів , як політичних особистостей,  не важко дійти до висновку, що це політики зовсім різних політичнх поглядів та вподобань.  Можна привести безліч доказів політичної різносторонності команди партії В. Кличка УДАР. Так наприклад:

Валентин Наливайченко – екс – голова СБУ  при Віктору Ющенку.

 Куницин Сергий Володимирович –з1987 р. член КПРС, 1990 –керівник партії  “В підтримку Республіки Крим”.  Пізніше замісник голови  партії Віктора Балоги «Єдиний центр».

 Едуард Йосипович Гурвіц -мер міста Одеси у 19941998 роках та у 20052010 роках, народний депутат декількох скликань,  обраний від Нашої України.

Ірина Геращенко – екс- речник президента Віктора Ющенко.

Кирило Куліков – єдиний дійсний Депутат Верхової Ради, представник  партії Юрія Луценка.

Євген Гирник  – був  членом партії Конгрес Українських націоналістів.

Кирило Поліщук був ,як у фракції Нашої України, так і в фракціїї Партії регіонів.

Іван Плачков – бувший міністр енергетики (1990р.)

Павло Розенко – бувший зам міністра праці і соцполітики.

Віктор Пензеник – екс-міністр фінансів, «батько» гіперінфляції в Україні – (можна згадати мільйонні банкноти в фінансовому обіході в Україні).

  Цей спикок різношерстної  команди В. Кличка можна продовжити, та стає цілком ясно, що питання що пов’язує всіх цих людей та що в них спільного,  виникає само по собі. Про ідеологічність цієї команди не може іти  і мови. Історичний досвід суспільства доказує, що без ідеологічної підоснови кожна політична сила не має права на існування,  а тим більше на плідну дієвість. Список політиків доповнюють  підприємці різних мастей та відомі артисти і спортсмени. Всі ці люди надіються потрапити до Верховної Ради за допомогою бреду самого лідера патії В. Кличка, і це їм багатьом ймовірно вдасться. Кожен четвертий член цієї  пердвиборчої команди  мільйонер. Команду можна було б охарактеризувати, як тимчасову співдружність  екс-політиків невдах та потужнього капіталу для досягнення своїх особистих бізнесових, фінансових цілей . Верховна Рада України в майбутньому поповниться багатими мільйонерами -підприємцями, шоуменами та представниками великого спорту, але не політиками законотворцями, які б працювали та творили на благо своєї Вітчизни. Партія В. Кличка це по суті переформатована команда політиків невдах, які намагаються одержати нове політичне лице, та вдіти нову «політичну облуду».  Обдурений виборець, як завжди,  одержить різношерстний, не консолідований  парламент,  участь якого чекає не краща,  чим парламент часів більшості помаранчевої команди Віктора Ющенка і Юлії Тимошенко. Розбрат та чвари буде нормою поведінки та діяльності нової очікуваної коаліції «Об’єднаної опозиції» та партії УДАР. Дуже хотілося б , щоб автор помилявся  в своїх висновках, та нажаль все викладене в даній публікації може стати  реальністю.                                Микола Бабич

ФОТО АВТОРА САЙТУ

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

ІНФОРМАЦІЯ

Автор інтернетресурсу не несе відповідальності за посилання на сторонні ресурси.