У Києві знову бандитський захват  Лук’янівського ринку підтвердив причетність владних мужів до відкритого криміналу в Україні.  

                                                         Микола Бабич                                                       
Два дні тому було здійснено черговий, на цей раз вдалий, рейдерський захват Лук’янівського ринку. Біля двохсот чоловік в чорному, гологолові  та з накачаними біцепсами, урвалися на територію ринку, виштовхавши всих підприємців та керівництво ринку на зовні. Підприємці залишилися без своїх робочих місць, а прилавки і швидкозіпсовуємий товар залишився без нагляду.  Фактично підприємці зазнали величезних збитків. Слід нагадати, що спроба рейдерського захвату ринку це не перша. Рівно два місяці тому біля 150- ти бритоголових вояків вже здійснювали   подібну спробу,  але  тоді підприємцям вдалося відбити напад. На цей раз захват відбити не вдалося. На території ринку з’явилися матраци, на яких зручно влаштувалися представники нових хазяїв території.  Повсюди було чути нецинзурну лайку та тюремний сленг. Боло чітко ясно, що захопники були явними представниками криміналу. Невдовзі прибули і представники правопорядку, в лапках,  Києва. Захвату вони не завадили. Склалася думка, що представникам правопорядку до цього всього байдуже, а їх прибуття на місце злочину це пуста формальність., а не обов’язок.  Міліція просто не потрапила на територію зайняту бойовиками. Автору цих рядків згадався голівудський давній фільм під назвою «Американський нінзя» За задумом  авторів фільму, простий американський солдат, блискуче зіграний Майклом Дудіковим, веде боротьбу з злочинною приватною армією десь у джунглях Південно- Східньої Азії, невідомо де і в якій вигаданій країні. Зрозуміло, що в реальній країні світу, приватних злодійських армій існувати не може, а існування приватної армії це – повна фантастика. Та в незалежній Україні існування приватних дієвих армій,  це фактично повна реальність.  Проти таких армій, як показує практика подій на Лук’янівському ринку практично безсила. Закрадається питання,  кому  ж належить  влада  в Україні – міліції чи криміналу?  А може це одна й та сама структура?.- питання риторичне.  Автор усвідомлює, що злодійський захват ринку, це не головна  біда українського суспільства.  Головною проблемою суспільства в Україні являється те,  що народ України дозволяє розгулу відкритого криміналу, чиновничого свавілля, безнаказанності та різного роду нечисті  в своїй рідній державі. Хотілося б закликати громадські організації, здоровий політикум та громадян України навести порядок у власній державі та вимести назавжди всю нечисть з нашої країни. На порозі вибори до Верховної Ради України.  В народу буде єдиний  винятковий шанс повпливати на державність в Україні.  Хотілося б, щоб він ним скористався в повному обсязі, та не піддався на дешеві подачки  та обіцянки хитрих, підступних не українських  «політиків» – пройдисвітів.
Поки автор готував цей матеріал стало відомо, що прокуратурою було порушено кримінальну справу аж по статті як хуліганські дії.  Існує велика ймовірність, що швидко справа буде закрита і покарання ніхто не понесе, а приватні злочинні кримінальні армії будуть контролювати все суспільство в Україні.

ФОТО АВТОРА САЙТУ

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

ІНФОРМАЦІЯ

Автор інтернетресурсу не несе відповідальності за посилання на сторонні ресурси.