Мер міста Черкаси Сергій Одарич та його поплічники свідомо провокують  Черкащан та гостей міста опускатись до стану пещерної людини, втрачати гідність та совість                                      Микола Бабич
   Подорожуючи великими вулицями та маленькими вуличками м. Черкаси,  черкащани та гості міста відчувають всю красу та велич цього старовинного міста України. Місто Черкаси розташоване на березі величавої річки Дніпро.  Нажаль громадянам міста приходиться приходити до Дніпра  не милуватися його величними водами, краєвидами  та красивими схилами, а використовувати його берег як туалет. В місті Черкаси, як кажуть,  дефакто не існує громадських туалетів. Громадянам Черкас , приходиться використовувати як туалет, території прилеглі до під’їздів будинків,  сквери, а то й прямо,  відкрито зупинки автобусів та тролейбусів. Жителі прилеглих до вулиць будинків мабуть не в захваті від наявності такої відкритої каналізації в місті, та чиновникам міста  зовсім байдуже до цих проблем.  Мабуть вони себе відносять до особої касти людей, які мають всі наявні органи тіла притаманні людині, а от пересічних громадян, вони відносять до стану скоту, який  справляє свої особисті фізіологічні потреби безконтрольно, або до металевих чи пластикових штучних механізмів в яких біологічні органи відсутні. Та поміркувавши над даною проблемою мимоволі приходиш до висновку, що наші міські чиновники , на чолі з мером,  втратили совість та відчуття елементарної  людської  відповідальності, закриваючи очі на дану проблему. Вони мабуть в нас глухі  та сліпі.  Коли їх обирали до рад та до керівництва містом, вони все знали, бачили, відчували та переконливо обіцяли золоті   гори  і райське життя своїм виборцям, а от після виборів,  швидко осліпли та оглухли до проблем своїх громадян. Нажаль громадяни роблять мало висновків з таких жахливих уроків життя, та наступають на ті ж самі «граблі» на чергових виборах,  голосуючи знову за тих  самих депутатів та можновладців, які давно втратили совість. Проблема  відсутності громадських вбиралень в Черкасах піднімалась  багато разів та багатьма. Але, як кажуть «віз і досі там». Чиновники повільно та впевнено перетворюють місто Черкаси в загальний, відкритий громадський туалет. В літню спеку це буде ще більше відчутно, адже сліди діяльності  від вимушених людських  зловживань в справлянні фізіологічних потреб будуть в рази відчутнішими.
  В Черкасах існує ще  і друга проблема. Безкоштовно в місті людині немаї де напитися чистої Дніпрової  води.  Колись в місті були чисельні фонтанчики-бювети, та з настанням ери ринкових відносин,  вони хутко зникли.  Мабуть і тут існують славнозвісні відкати та корупційні схеми,  між продавцями напоїв та міськими чиновноками.  Як кажуть, якщо існує якась проблема, то вона комусь вигідна.  Мабуть існує також зв’язок з відсутністю безкоштовних бюветів та безкоштовних громадських туалетів. Менше п’ють  води,  менше …………  .   Така нажаль вона, наша Черкаська реальність.
Автор переконаний, що Черкащани віддали б багато коштів, не на організацію громадських туалетів та бюветів, а на те щоб купити навіть маленьку  краплю совісті для мера міста та його чиновників, якби це було тільки можливо.

ФОТО АВТОРА САЙТУ

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

ІНФОРМАЦІЯ

Автор інтернетресурсу не несе відповідальності за посилання на сторонні ресурси.