Напад на громадського активіста проекту «Дорожній контроль» Ростислава Шапошникова, не що інше, як велика ймовірність помсти та залякування його з боку влади                                                                            Автор: Микола Бабич
   Сьогодні 26 березня стало відомо, що керівника проекту «Дорожній контроль» Ростислава Шапошникова викрали двоє невідомих, які затягли його в джип  «Гранд Черокі», де сиділо  двоє їх подільників, вивезли в ліс, душили за допомогою поліетиленового пакета, та жорстоко побили. На даний час Ростислав Шапошников знаходиться в лікарні, з численними пораненнями та забиттями.  Не так давно, ми всі бачили відважного активіста на телебаченні, де Ростислав переконливо доводив  чергову провину обнаглівших, корумпованих працівників держ- авто інспекції.  Та сьогодні він на лікарняному ліжку. Звірі- нелюди з ним по звірячому розправилися. Ростислав Шапошников став занадто небезпечним для корумпованоі міліцейської влади. Нещодавно в нього був конфлікт з працівниками підрозділу  «Кобра». Тому є ймовірність участі цієї організації в цьому інценденті. Зарані цього стверджувати  не можна, але ймовірність цього дуже велика. Міліція порушила кримінальну справу по факту «пограбування». Черговий раз з народу України міліція робить повного «ідіота», констатуючи напад, як пограбування. Кожному зрозуміло, що це типова помста та залякування, пов’язані з активною громадянською позицією громадського діяча. Почерк даного злочину нагадує почерк кучмівського викрадення Гонгадже. У владі сьогодні соратники Кучми, які входили до його близького оточення, тому й почерк злочину схожий.  Ймовірно злочинці ніколи не будуть знайдені і покарані, з відомих для всих причин, тай шукати їх, мабуть, далеко не потрібно. Максимально,  про що можуть повідомити наші «любимі» правоохоронні органи, так це про напад бомжів з ціллю пограбування, адже  в нашій злиденній державі бомжі можуть іздить на джипах, а правоохоронці на «запорожцях».  Всяка нісенітниця, висказана нашими силовиками,  в нас має вагоме місце. Вибити признання наша міліція, як звісно, вміє вміло та дуже вправно, тому «цап відбувайло» в вигляді пересічного громадянина  в УКРАЇНСЬКІЙ МІЛІЦІЇ ЗАВЖДИ НАПОГОТОВІ,  щоб закрити чергову прогалину не розкриття, в любій кримінальній справі. Автор не стверджує про провину міліції в даному злочині,  але ймовірність причетності  її до цього інценденту дуже велика. Адже  мотивів в неї для скоєння цього злочину,  достатньо. Від неї можна очікувати всього.
Боротися з цим свавіллям можна тільки за допомогою контролю громадськості, виводячи такі події на широкий розголос та контролюючи корумповану  владу, шляхом масових протестів.
  Автор та його однодумці закликають громадян України не випускати з поля  зору цей прикрий, страшний  випадок, адже громадський активіст Ростислав Шапошников боровся за наші з вами громадянські права.

ФОТО АВТОРА САЙТУ

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

ІНФОРМАЦІЯ

Автор інтернетресурсу не несе відповідальності за посилання на сторонні ресурси.