Archive for Червень 2018

     Дорога з Черкас на Канів продовжує вражати своєю унікальністю. Протягом минулого року, коли рух через міст було перекрито, весь великогабаритний транспорт посунув саме трасою на Канів. За кілька місяців уже нинішньою весною ця автодорога перетворилася у суцільну руїну, у деяких місцях стала практично непроїзною. Отож, постала нагальна необхідність ремонту цього автошляху.

Влада і дорожники клятвено пообіцяли швидко і якісно привести до нормального ладу автотрасу на Канів. Але взялися до роботи лише після акції протесту селян із Мошен, які перекрили міст через Вільшанку, та погроз активістів взагалі заблокувати проїзд дорогою великовантажному транспорту. Але ремонтували цю злощасну трасу в доволі дивний спосіб: клали латки асфальту вибірково на окремих ділянках дороги.

І тепер частина автошляху, то з однієї, то з іншої сторони заляпана свіжим асфальтом, а більша частина у тих же чисельних ямах. І часто авто вимушені виїжджати на зустрічну смугу руху, щоб не залишитися без колеса чи із зіпсованою підвіскою. Сама ж дорога нагадує трек для випробування авто на міцність, – так пояснюють водії стан автотраси. А ще додають, що дорогу не полатали, а лише «полякали», – так, для звітності за витрачені кошти. В селі Мошни, яке розташоване на цій трасі, дорожною службою був знятий верхній шар асфальту нібито для повного відновлення покриття. Але роботи по ремонту були  зупинені, що ще більш посилило проблему. Тепер авто вимушені рухатися узбіччям та по під парканами жителів. «По всій трасі в селі стоїть неймовірна пилюка. Вікна та квартирки в будинках зачинені. Пил на подвір’ї не дає людям дихати», – скаржаться сельчани, які живуть вздовж дороги.

Лише у Будищах дорогу таки поремонтували. Та це лише 500 метрів покриття, що становить якусь долю відсотка від протяжності всієї траси. Відновлення цього відрізку дороги громадськість пов’язує не стільки із дорожніми службами, а з підприємством «Перемога Нова», яке потужно допомагає сільській раді.

Не краще покриття дороги і після виїзду з Мошен в сторону Канева. Там все ті ж суцільні руїни та вибірково зроблений ямковий ремонт. До речі, після в’їзду в Канівський район водіїв зустрічає добре відремонтована ще в часи губернаторства Сергія Тулуба автотраса, яка стелиться аж до Канева і далі на Київ. Отож, місцеві нині глузують, мовляв, треба було не виганяти «данєцького» губернатора, може б він «дотягнув» цю гарну дорогу аж до Черкас. Ось так діюча влада дає привід сміятися із себе за убиті за час її керівництва автошляхи…

Микола Бабич

 

ФОТО АВТОРА САЙТУ

Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

ІНФОРМАЦІЯ

Автор інтернетресурсу не несе відповідальності за посилання на сторонні ресурси.