Archive for Травень 2017

22 червня в місті Каневі патріоти України пройшли ходою до Чернечої гори та піднялися до могили Шевченка щоби  вшанувати Т.Г. Шевченка та відзначити 156 річчя перепоховання-повернення праху Т.Г. Шевченка в Україну.

 

\

 

\

 

Односельці та родичі прийшли до висновку, що суд над кривдниками їх односельчанина сільського голови села Яснозір’я  Ткаченка Василя Капітоновича ніколи не закінчиться.

Адже вже сьоме засідання суду ,яке повинне було  відбутися 4-го травня, так і не відбулося.  На цей раз знову не з’явився один із адвокатів обвинувачених. В іншого  ж підозрюваного була проведена заміна захистника. По проханню нового адвоката суддя Смоляр О.А. переніс засідання суду на інший термін, надавши новому адвокату одного із звинувачуваних час для ознайомлення з судовою справою.

Свідки побиття Василя Капітоновича вкрай обурені, адже вони приїжджають на суд вже сьомий раз, а їх так і не допитали. Складається враження, що їх просто виснажують, спонукаючи до відмови брати участь в судових засіданнях. Приїжджаючи в районний центр на суд із села, вони тратять свої кошти та робочий час. Таке неподобство не може так продовжуватися далі- коментує постраждалий Василь Капітонович. Відтепер він вимушений найняти адвоката, який буде відстоювати його інтереси на суді та вимагати надання обвинувачуваним державного захисту згідно  чинного законодавства. Якщо суд буде продовжуватися в «такому дусі» він перетвориться в «безкінечну пісню» , так  заявили члени групи підтримки сільського голови.  

Нагадаємо, що звіряче побиття сільського голови села Яснозір’я Ткаченка Василя Капітоновича відбулося ще в грудні 2015 року. Тоді була порушина кримінальна справа та невдовзі молодиків, які здійснили цей злочин, було виявлено. Один із них виявився відомим в Україні спортсменом- олімпійцем.  

Група підтримки Василя Ткаченка покинула Черкаський будинок правосуддя з вигуками: «Коли перестане  впливати на суд  «куряча мафія». Адже побиття Василя Капітоновича громадськість поєднує з подіями спротиву громад сіл Мошен та Яснозір’я будівництву великого комплексу пташників компанією «Миронівський ХП» олігарха Юрія Косюка. Василь Капітонович тоді  був одним із організаторів акцій спротиву.

Микола Бабич

ФОТО АВТОРА САЙТУ

Травень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

ІНФОРМАЦІЯ

Автор інтернетресурсу не несе відповідальності за посилання на сторонні ресурси.