Archive for Грудень 2016

                      Шановні співвітчизники!

     Щиро вітаю Вас із наступаючим Новим 2017 Роком та світлим Різдвом Христовим! Зичу міцного здоров’я, сімейного щастя, статків та успіхів у всіх Ваших починаннях.   

        Микола Бабич

На деяких маршрутах автобусних перевезь в Черкаському районі умовою проїзду між містом і селами району  являється власноручне  оприлюдення персональних даних пасажирами.

В автобусах приміських маршрутів,які належать підприємству ПП«ІНТЕРТРАНС – ПАРТНЕР», контролер після посадки пасажирів проходить по салону автобуса та без будь яких пояснень вимагає від пасажирів власноручно на чистому розграфленому листку паперу написати влесне прізвище ім’я та по батькові та поставити власний підпис.  Цікаво але про подібні  вимоги в Україні ще ніхто не чув. Навіть авіаквитки на міжнародні рейси не засвідчуються власним підписом пасажира. По надійній інформації ці необгрунтовані та не законні вимоги перевізник застосовує вже декілька років.

  Чому приховується причина такої неохідності збору персональних даних та власних підписів остаються загадкою. Відмова пасажирів від такої принизливої процедури викликає незадоволення контролера та водія, адже невиконання вимог керівництва компанії перевізника тягне за собою покарання персоналу підприємства. Мало підписів на таких бланках являється недопустимим. Деякі довірливі пасажири, жаліючи обслуговуючий персонал, покірно відкривають свої дані та ставлять підписи. Та бувають і відмови зі  скандалами.    А ось здогадки причини цієї процедури серед  пасажирів викликають навідь подив та сміх. Насампереред це славнозвісний пошук «шатунів» та «агентів Кремля»  Службою безпеки України. Наближення виборів  та необхідності купівлі голосів за допомогою зібраної бази даних, обговорюються пасажирами також досить жваво. Подейкують, що той хто буде багато іздити в райцентр може бути позбавлений права на субсидію , а то й  може бути зобов’язаний повернути кошти державі за вже надану. Та є і оптимісти які надіються отримати відшкодування  за придбані квитки з боку Черкаської районної державної адміністрації або сільської ради. Та якби то там не було, цей збір персональних даних та особистих підписів без пояснень являються незаконним.  Адже підписи на пустих бланках можуть бути використані  на різні політичні та комерційні цілі і навіть для здійснення  злочину.

Дивно,  але керівництво ПП ІНТЕРТРАНС – ПАРТНЕР в особі Дзюби Г.А. пояснень громадянам по цьому питанню не дає. Його всі офіційні номери  телефону, в тому числі номер телефону який зазначений на банері в автобусах, не відповідають. Мовчать і чиновники Черкаської районної адміністрації, приховуючи інформацію. Нагадаємо, що більше пів року Черкаський район залишається без очільника. Після переходу очільника Черкаської РДА Омаргалієва К.  в Черкаську ОДА в зв’язку з підвищенням, інформації про засідання конкурсної комісії по автобусних перевезеннях не оприлюднюють . На листи від членів конкурсної комісії від громадськості, які мають право голосу на конкурсі, не відповідають та на засідання самої комісії не запрошують. Складається враження, що за відсутності очільника Черкаського району деякі питання життя району опинилися в інформаційному вакуумі. Тому й виникають підозри на різні зловживання.

ФОТО АВТОРА САЙТУ

Грудень 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

ІНФОРМАЦІЯ

Автор інтернетресурсу не несе відповідальності за посилання на сторонні ресурси.