Archive for Травень 2016

Разом із вшануванням 155 річниці перенесення праху Т.Г. Шевченка на Чернечу гору в Каневі громадськість протестувала проти будівництва екологічно небезпечних курників на Черкащинні. Представники  Черкаського, Чигиринського та Канівського районів пройшли з плакатами від центру Канева до могили  Т. Г. Шевченка з гаслами проти скандального будівництва курників олігарха Ю. Косюка на території Черкаської області. Як видно, спротив народу проти діянь  керівників бізнесу Ю. Косюка давно набув обласного маштабу. В імпровізованому мітингу протесту проти забудови курників приймав активну участь голова Народної ради Черкаського району Микола Володимирович Бабич.

Ставленик президента Порошенка Генеральний прокурор України В. Луценко ніколи не буде боротися з корупціїю в Україні так як за його обрання віддали голоси корупціонери двох парламенських груп підконтрольних олігархам. Порошенку прийщлося домовлятися про голосування за обрання В. Луценка Ген. прокурором з олігархом І. Коломойським.

 Президент П. Порошенко не приїхав на антикорупційний форум в Лондом тому що йому соромно за наявність його обшорних компаній. Натомість, присланий ним голова фіскальної служби України Р. Насіров став предметом обговорювання світових ЗМІ, як корупціонер України.

Пройшло майже чотири місяці, як в Черкаському районі сталася жахлива подія. В своєму кабінеті на робочому місці, під час перерви невідомі жорстоко побили  сільського голову с. Яснозір’я  Василя Капітоновича Ткаченка. Василь Капітонович відомий своєю жорсткою позицією проти будівництва комплексу пташників на землях села Яснозір’я підприємством Перемога Нова ПАТ «Миронівський хлібопродукт» відомого олігарха Юрія Косюка. Зрозуміло, що така позиція його зовсім невигідна владі Черкаського району та області.  Читати далі

  

 

Дорогі визволителі, шановні ветерани Великої Вітчизняної війни !

Від усього серця вітаємо Вас з річницею Великої Перемоги.

Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.

У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни.

Ми у вічному боргу перед Вами, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які Ви виявили в боях за рідну землю.

Вітаючи всіх, хто пройшов крізь вогонь Великої Вітчизняної, бажаємо  міцного здоров’я, родинного благополуччя, довгих літ щасливого та мирного життя!

Микола Бабич

У ці урочисті святкові дні сердечно вітаю всіх з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій.

Микола Бабич.

ФОТО АВТОРА САЙТУ

Травень 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

ІНФОРМАЦІЯ

Автор інтернетресурсу не несе відповідальності за посилання на сторонні ресурси.