Archive for Березень 2016

Про  жахливий стан вкрай розбитих  доріг в Україні не говорить мабуть тільки сліпий та німий. Не секрет, що доріг в Україні на сьогоднішній день практично не існує. Не оминула ця катастрофа і Черкащину і зокрема Черкаський район. 23.04.2016 року один із столичних каналів телебачення показав акцію протесту громадян с. Будище Черкаського району, де вони висловлюють своє обурення бездіяльністю влади Черкащини по питанню ремонту дороги. (На акцію протесту було запрошено 4 канали республіканського телебечення) По вулиці Шевченка,  яка проходить через край села та являється дорогою республіканського значення,   практично по асфальту не можна проїхати. Ями та вибоїни на лінії дороги змушують відіїв їздити впритул до парканів будинків вулиці, що загрожує безпеці та життю жителів села. Жителі  вулиці, з острахом бути збитими авто, водять своїх дітей власноручно в школу. Фундаменти будинків рушаться від вібрацій ,спричинених  рухом автомобілів. В жителів села урвався терпець тому вони вдаються до протесту . Натомість влада Черкащини в особі очільника Черкаського району пана Омаргалієва К.С. та голови ОДА Ткаченка Ю.О. відповідає бездіяльністю та «киває»  на законодавство про правила обслуговування доріг республіканського  та регіонального значення. По принципу дороги не нашого  відомства, тому ми до них не маємо ніякого відношення. Громадянам звісно байдуже,  як чиновники  росподіляють свої обов’язки-їм потрібні нормальні дорги ,а не посадові інструкції.  Та якби не обурювалися громадяни Черкаського району на владу Черкаського району,  владі байдуже. Більше того, існує інформація, що «роботу» очільника Черкаського району пана Омаргалієва начальство схвалює. Замість покарання за погану роботу його можуть підвищити на посаді. Голова ОДА Юрій Ткаченко хоче бачити пана Омаргалієва на посаді свого заступника. Люди в районі говорять , що Ткаченко і Омагалієв мабуть «спелись». Для нашої влади головне не якісно працювати, а вірно служити начальству. Отакі вони реалії життя Черкаського району.

 Повне відео новин та репортажу про  протест селян с Будищ можна переглянути ТУТ  

Від імені Народної ради Черкаського району та Народної ради  України вітаю українців зі святом  дня  народження Т.Г. Шевченка.

Голова Народної ради Черкаського району та зам. голови       Народної ради України                          М.В. Бабич

Вітаю колег жінок Народної ради, а також всіх жінок України зі святом весни та з жіночим святом.    Любі жінки! Вітаю Вас зі святом весни і молодості. Бажаю Вам бути завжди юними, красивими, ніжними та чуйними. І не лише у цей святковий день.

Микола Бабич

ФОТО АВТОРА САЙТУ

Березень 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

ІНФОРМАЦІЯ

Автор інтернетресурсу не несе відповідальності за посилання на сторонні ресурси.