Archive for Грудень 2015

Шановні члени Народної ради України  та співвітчизники!

Щиро вітаю Вас із наступаючим Новим 2016 Роком та світлим Різдвом Христовим! Зичу міцного здоров’я, сімейного щастя, статків та успіхів у всіх Ваших починаннях.

Голова НародноЇ  ради Черкаського району  та замісник голови Народної ради України  Микола Бабич

Багато членів Народної ради  одночасно являються і членами Громадської ради при районній державній адміністрації Черкаського району. Засідання відбулося на території будівлі Черкаської райдержадміністрації. Була пропозиція провести і засідання Народної ради, але в зв’язку з відсутністю кворуму, провести повноцінне засідання не було можливості. Тому засідання було непротокольне. Слід зазначити, що голова Народгої ради Микола Бабич  проводити засідання Народної ради в будівлі райдержадміністрації відмовився, тому на засіданні він присутнім не був. Нагадаємо, що в свій час, голова Черкаської  РДА пан Омаргалієв опублікував заяву в пресі та на офіційному сайті Черкаської РДА під назвою «Преференцій окремим громадським організаціям не буде» де він в ультимативній формі заявив, що «привілеїв» у вигляді надання приміщення для проведення засідань Народної ради по пільговій ціні договору аренди,  не буде ,якщо Народна рада не буде до нього лояльною та «ручною». На даний час договору аренди приміщення для проведення  засідань Народної ради між Народною радою Черкаського району та Черкаською РДА не має. Договір був не продовжений, звісно по ініціативі Черкаської РДА.

      На імпровізованому  засіданні Народної та Громадської рад було обговорено питання утворення в селах Черкаського району «Об’єднань територіальних громад» за допомогою  яких з’явилася б  можливість повноцінно розпоряжатися майном та землею територіальних громад членам територільної громади та самостійно приймати рішення. Як відомо,  влада протидіє утворенню таких громад, так як боїться втратити контроль над громадами, майном та головне землею селян. Під час обговорення даного питання було рекомендовано членам Народної ради очолити в своїх селах роботу по утворенню «Об’єднь територіальних громад».

ФОТО АВТОРА САЙТУ

Грудень 2015
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

ІНФОРМАЦІЯ

Автор інтернетресурсу не несе відповідальності за посилання на сторонні ресурси.