Archive for Квітень 2014

Приїзд Олега Тягнибока до Черкас став справжнім святом для прихильників партії «Свобода» та не байдужих громадян Черкас.

     18.04.2014 року до Черкас завітав лідер Всеукраїнського об’єднання «Свобода»-кандидат в президенти України Олег Ярославович Тягнибок. Всупереч прогнозам скептиків та опонентів ВО «Свобода», зал Черкаської філармонії був заповнений вщент. Більшості зібравшихся в залі, всупереч зі склавшимися стереотипами про молодий вік прихильників «Свободи»,   було зовсім  не 18-25 років. Середній вік майбутнього виборця Олега Тягнибока присутього в залі становив за 50 років. Після основного виступу Олега Ярославовича подальше дійство перетворилося в справжній конструктивний діалог між виступаючим та  тими, що зібралися в залі. Нажаль, за браком часу, (Олег Тягнибок повинен виступити на одному з місцевих телеканалів), не вдалося йому відповісти на сотні запитань від учасників діалогу в залі. Яскравий виступ, активна державницька позиція, патріотичний настрій та вміння професійно реагувати на інколи не зовсім зручні запитання та репліки опонентів, показали, що перед виступаючими був досвідчений політик європейського типу та достойний кандидат в президенти України.

    

У Черкаській обласній прокуратурі вперто не хочуть реагувати на вимоги громадськості що до зміни прокурона Черкаського району. Вже два тижні підряд тривають перемови Черкаської Народної райради з прокурором Черкаської області Миколенком В.А.

Рішенням Черкаської районної Народної ради було об’явлено недовіру прокурору Черкаського району пану ОлійникуР.М.  . 28.03.2014 року відбувалася чергова сесія Черкаської райради де також було об’явлено недовіру пану Р. Олійнику, як прокурору Черкаського району. Олійника Р. М. не раз запрошували на сесії Черкаської районної ради, та він вперто і цинічно ігнорував рішення депутатів, чим порушував Читати далі

ФОТО АВТОРА САЙТУ

Квітень 2014
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

ІНФОРМАЦІЯ

Автор інтернетресурсу не несе відповідальності за посилання на сторонні ресурси.