Archive for Грудень 2013

Автор інтернет ресурсу вітає всіх українців з Новим 2014 роком та  бажає всьому українському народові, а  також кожному українцю  довголіття, щастя, здоров’я і  успішності. Нехай Новий 2014 рік  стане для українців роком здійснення всіх надій та сподівань. 2014 рік повинен стати роком європейського вибору всіх українців.     

                                              Микола Бабич

Щоб припинити злодійства влади-побиття журналістів, потрібно консолідуватися всім журналістам України та об’явити владі повний бойкот.

  Знову Україну і весь цивілізований світ потрясла страшна,зловіща новина. Вночі 24 грудня на дорозі біля Києва була по звірячому побита журналістка та активістка євромайдану Тетяна Чорновіл. Ця людина була відома суспільству, як успішна журналістка, яка вела розслідування корупційних схем розграбування України можновладцями української влади. Невдовзі нею були оприлюднені світлини величезних маєтків українських владних політиків та головних чиновників від влади України. День назад стали доступними для огляду  суспільству і фото маєтків міністра внутрішніх справ пана Захарченка. З великою ймовірністю стало зрозуміло, що  за свою активну позицію в цих питаннях, Тетяна Чорновіл і поплатилася значною втратою свого здоров’я.  Опричники влади її не пробачили та жорстоко покарали. Якщо суспільство, і в часності, журналістська спільнота проковтне цей черговий «подарунок» владних злочинців, з часом влада заткне рота всім незалежним журналістам.  Над Україною нависла загроза знищення  незалежної  журналістики та демократії в цілому. Автор даної публікації глибоко обурений цією подією, висловлює солідарність журналістській спільноті, співчуття Тетяні Чорновіл  та закликає об’явити владі повний бойкот в вигляді припинення будьяких журналістських публікацій дій влади та дій всіх владних чиновників.

                                    Микола Бабич

Чи отримає Український народ очікуване покращення життя в разі перемоги Євромайдану 2013?     –      Мабуть навряд чи.

       Як ми знаємо, після розвернення вектору зовнішньо-політичної направленості українською  владою  в сторону укладення Митного Союзу, замість обіцяного европейського напрямку розвитку України, український народ вийшов на майдан Києва та інших міст України з вимогою повернення до обіцяного владою підписання асоціації з Евросоюзом. Читати далі публікацію в повному обсязі

ФОТО АВТОРА САЙТУ

Грудень 2013
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

ІНФОРМАЦІЯ

Автор інтернетресурсу не несе відповідальності за посилання на сторонні ресурси.